Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2011, 11:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj z nami w Battlefield 3 na serwerze gry-online.pl | G4G.pl

Zapraszamy do rozgrywek w Battlefielda 3 na oficjalnym serwerze gry-online.pl w ciągu najbliższego miesiąca na pewno spotkacie na nim redakcję i współpracowników naszego serwisu.

Dzisiaj polska premiera Battlefielda 3, z tej okazji wraz z Electronic Arts Polska i G4G.pl zapraszamy Was na oficjalny serwer gry-online.pl | G4G.pl.

Pierwsze testy i rozgrywka z redakcją

Dzisiaj przeprowadzamy pierwsze testy serwera – wszystkie szczegóły związane z rozgrywką znajdą się w specjalnym wątku na naszym forum dyskusyjnym.

W piątek o godzinie 19.00 na serwerze pojawią się członkowie redakcji oraz współpracownicy serwisu gry-online.pl, już teraz serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy.

Na początku serwer gry-online.pl | G4G.pl będzie dysponował 32 slotami i do Waszej dyspozycji będzie dostępny przez miesiąc.

O G4G.pl

Marka G4Gl obecna w jest w sieci od 4 lat. Jednak nasz internetowy byt, jako grupa ludzi kochających granie w gry komputerowe, ma już bez mała 11 lat. Na samym początku połączyło nas wspólne granie w Counter Strike'a. Dzisiaj skupiamy fanów wielu gier sieciowych. Przyświeca nam jeden cel – dobra, uczciwa, kulturalna zabawa. Nasz społecznościowy charakter wzbogaca własne zaplecze techniczne. Od wielu lat prowadzimy hosting sieciowych shooterów. Nie pozwalamy się nudzić graczom, organizujemy liczne konkursy z nagrodami i eventy w których można wygrać atrakcyjne upominki.

Zagraj z nami w Battlefield 3 na serwerze gry-online.pl | G4G.pl - ilustracja #1

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia nam hostowanie nextgenowych strzelanek. Od 2010 roku jesteśmy oficjalnym providerem serwerów gier wydawanych przez Electronic Arts. Mamy w swojej ofercie serwery Battlefield: Bad Company 2, Medal of Honor. W tym roku startujemy z hostingiem gry Battlefield 3. Dla klanów i organizacji które zarejestrują swój team na stronie G4G, posiadamy atrakcyjną ofertę cenową. Uruchomimy własną ligę Battlefield 3. Jeśli graliście w betę Battlefield 3, mieliście już okazję pograć na naszych serwerach. W szczytowym momencie grało na naszych serwerach 2800 fanów nowego BF-a.

G4G firmuje własny program do zarządzania serwerami opartymi na silniku Frosbite. Mowa o popularnej na świecie, aplikacji BC2 Guardian (128 000 pobrań). Wraz z premierą BF3, aplikacja ewoluuje w BF3 Guardiana.

TWOIM ZDANIEM

Jaki tryb rozgrywki preferujesz w Battlefield 3?

Nie mam zdania na ten temat.
35,1%
Rush.
18,1%
Conquest Large.
16,8%
Conquest.
14,1%
Team DM.
12,6%
Squad Rush.
2,2%
Squad DM.
1,2%
Zobacz inne ankiety