Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2011, 20:47

autor: Ender

Czwarty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Rozpoczął się czwarty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Rozpoczął się czwarty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która będzie trwać nieprzerwanie do 1 stycznia. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także tradycyjnie całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Czwarty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #1

Każdego dnia wyprzedaży, możemy liczyć na nowe specjalne oferty na wybrane gry, które zostaną przecenione nawet o 80 procent. W czwartym dniu wyprzedaży Valve po raz kolejny uraczyło nas kilkunastoma tytułami. Tym razem zadowoleni powinni być fani RPG-ów. Wśród gier fabularnych znajdziemy zarówno obie części Mass Effect, jak i Divinity II: The Dragon Knight Saga oraz niezależną produkcję Avadon: The Black Fortress, za niecałe 8 złotych. O 75 procent przecenione została również wysoko oceniana platformówka Limbo, natomiast o 80 obie części Operation Flashpoint.

Oferty z każdego dnia obowiązują dodatkowo przez cztery kolejne godziny po premierze nowych, co jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich spóźnialskich.

Czwarty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #2

Świąteczna wyprzedaż na Steamie, oferta specjalna na 22 grudnia:

Przypominamy też, że poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny większości gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, Paradox Interactive, 2K, Valve, Paradox Interactive, 1C czy THQ zostały przecenione od 20 do nawet 90 procent, jak w przypadku niektórych tytułów Epic Games. Jak zawsze, jeżeli zdecydujemy się na zakup wszystkich gier z danego katalogu, możemy liczyć na dodatkowe upusty.