Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2020, 15:25

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 - oglądaj z nami transmisję Night City Wire 3

Dziś zobaczymy trzeci odcinek Night City Wire, transmisji poświęconej grze Cyberpunk 2077. W ramach niego studio CD Projekt RED zabierze nas na wycieczkę po świecie produkcji.

Cyberpunk 2077 - oglądaj z nami transmisję Night City Wire 3 - ilustracja #1
Night City Wire powraca z trzecią transmisją.

Dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego rozpocznie się trzeci odcinek transmisji Night City Wire. W ramach niego poznamy kolejne informacje na temat Cyberpunka 2077. Wydarzenie będziecie mogli obejrzeć na platformie Twitch.

W poprzednich odcinkach twórcy ze studia CD Projekt RED zdradzili szczegóły nadchodzącej produkcji. Uwzględniało to rozmaite ciekawostki, ale też bardziej konkretne informacje na temat uzbrojenia i ścieżek życia. Otrzymywaliśmy również nowe pokazy rozgrywki i zapewne nie inaczej będzie tym razem. Poza tym w trzeciej części Night City Wire polscy deweloperzy zabiorą nas na wycieczkę po tytułowym mieście, w którym będzie się toczyć akcja gry, jak również omówią gangi działające na ulicach Night City.

Niewykluczone, że to nie ostatni odcinek Night City Wire. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Możemy więc założyć, że CD Projekt RED zechce nam jeszcze przypomnieć o swoim dziele w miesiącu poprzedzającym premierę. Nie żeby kampania marketingowa polskiego dewelopera pozwalała nam zapomnieć o grze.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077