Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2020, 18:42

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 - nomad, street kid i corpo w zwiastunie z Night City Wire 2

Drugi odcinek wydarzenia Night City Wire przyniósł ze sobą nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077. Trailer prezentuje ścieżki życiowe, które zadecydują o biografii V i wpłyną na rozgrywkę.

Cyberpunk 2077 - nomad, street kid i corpo w zwiastunie z Night City Wire 2 - ilustracja #1
Miejmy nadzieję, że i my będziemy „bez żalu” po premierze Cyberpunka 2077.

Drugi odcinek transmisji Night City Wire jest już za nami. Zgodnie z obietnicą, studio CD Projekt RED rozpoczęło od pokazania trzech ścieżek życiowych bohatera Cyberpunka 2077 na nowym zwiastunie. Możemy więc sprawdzić, jak wygląda początek historii V jako nomada, ulicznego szczura lub korporacyjnego wygi. Materiał zamieściliśmy poniżej.

Po trailerze wspomniano też o wpływie ścieżek życiowych na rozgrywkę. Ten bowiem nie kończy się na odmiennych lokacjach na początku rozgrywki. W trakcie interakcji z postaciami niezależnymi może się zdarzyć, że gracze otrzymają unikatowe kwestie dialogowe. Na przykład jako dzieciak z ulicy V będzie znał miejscowy slang i zwyczaje gangów, co pozwoli na stosowanie odmiennego podejścia do niektórych zadań. Sami sprawdzimy to w praktyce po premierze gry. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł ukaże się także na platformach dziewiątej generacji: PS5 oraz XSX.