Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2020, 19:10

Cyberpunk 2077 - mantis blade i inne typy broni w trailerze z Night City Wire 2

Dzisiejszy pokaz Night City Wire 2 przyniósł nam nowy trailer gry Cyberpunk 2077. Na zaprezentowanym materiale widzimy dostępne w grze rodzaje broni – w tym karabin snajperski, mantis blade oraz strzelbę.

Cyberpunk 2077 - mantis blade i inne typy broni w trailerze z Night City Wire 2 - ilustracja #1
Mantis blade jest jedną z broni pokazanych w czasie prezentacji.

Dzisiaj odbyła się kolejna transmisja z cyklu Night City Wire. W czasie jej trwania zaprezentowany został gameplay trailer poświęcony uzbrojeniu znajdującemu się w Cyberpunku 2077. Na materiale widzimy między innymi strzelbę, karabin snajperski oraz pistolet maszynowy. Nie zabrakło także broni białej (film pokazuje katanę z ostrzem termicznym) oraz cybernetycznej (np. mantis blade, czyli składane ostrza przypominające odnóża modliszki), która modyfikuje ręce V, nadając im specyficzne właściwości. Cały zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Cyberpunk 2077 to RPG akcji osadzone w Night City - metropolii znajdującej się na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Premiera tytułu została zaplanowana na 19 listopada na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Potwierdzono także wersje na PS5 i Xboksa Series X. Gra otrzyma pełną polską wersję językową.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej