Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2020, 18:30

autor: AlexB

Cyberpunk 2077 - zobacz zapis Night City Wire 2

Night City Wire powróciło. Dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego na platformie Steam można było obejrzeć obejrzeć kolejną cześć cyklu prezentacji Cyberpunka 2077, przygotowywanych przez studio CD Projekt RED. W niniejszej wiadomości możecie zobaczyć pełen zapis streamu.

Aktualizacja

Drugi epizod Night City Wire już za nami. Oto pełen zapis streamu:

Oryginalna wiadomość

Stęskniliście się za nowymi szczegółami na temat Cyberpunka 2077? Jeśli tak, to możecie się już szykować na dzisiejsze późne popołudnie. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia, o godzinie 18:00 czasu polskiego na platformie Twitch wystartuje bowiem druga odsłona cyklu prezentacji zatytułowanego Night City Wire. W jego ramach będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat ścieżek życiowych, usłyszeć co nieco na temat różnych rodzajów broni oraz zobaczyć na własne oczy, jak szwedzki zespół Refused przemienia się w SAMURAI – jedną z najsłynniejszych grup muzycznych w uniwersum Cyberpunka.

Cyberpunk 2077 - zobacz zapis Night City Wire 2 - ilustracja #1
Czas na kolejne Night City Wire.

Przypominamy, że według obecnych planów Cyberpunk 2077 będzie miał swoją premierę 19 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł zmierza również na PlayStation 5 i Xboksa Series X. Na wszystkich tych platformach tytuł będzie posiadał pełną polską wersję językową (obejmującą napisy i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  3. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077