Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2020, 18:35

Cyberpunk 2077 Night City Wire - jest nowy trailer i gameplay

Dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego odbyło się wydarzenie Night City Wire, w ramach którego zobaczyliśmy nowy zwiastun i gameplay z Cyberpunka 2077 od studia CD Projekt RED. Transmisję na żywo można było obejrzeć na Twitchu.

[Aktualizacja] Nowy gameplay oraz kolejny zwiastun Cyberpunka 2077 trafiły już do sieci. Oto one:

Trailer The Gig / Fucha Życia

Gameplay

Poniżej, zgodnie z zapowiedziami, obejrzycie materiał na temat najnowszej produkcji studia CD Projekt RED przygotowany przez TVGRY.pl. Pisemne wrażenie z dema znajdziecie klikając na ten link.

 

Cyberpunk 2077 Night City Wire - jest nowy trailer i gameplay - ilustracja #1
Czym zaskoczy nas dzisiejsza prezentacja Cyberpunka 2077?

Nadszedł dzień, na który wszystkie osoby z uwagą śledzące informacje na temat Cyberpunka 2077 czekały od wielu tygodni. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego polskiego odbyło się wydarzenie Night City Wire. Jego skrót obejrzycie poniżej. W jego ramach zaprezentowano nowy (pierwszy od blisko roku) gameplay z nadchodzącej produkcji, a także jej kolejny zwiastun. Ponadto twórcy zdradzili kilka interesujących informacji na temat tytułu.

Cyberpunk 2077 | Night City Wire: Episode 1 | June 25, 6 PM CEST - CD PROJEKT RED on Twitch

CD PROJEKT RED went live on Twitch. Catch up on their Cyberpunk 2077 VOD now.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej