Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2020, 13:31

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 niedługo otrzyma darmowe DLC

Studio CD Projekt RED przekazało, że na początku przyszłego roku doczekamy się premiery pierwszych darmowych DLC do gry Cyberpunk 2077.

Twórcy Cyberpunka 2077 – studio CD Projekt RED – poinformowali, że już na początku 2021 roku możemy spodziewać się pierwszych darmowych DLC do wspominanej produkcji. Na razie nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów, ale można się spodziewać, że zostaną one przedstawione niedługo.

Cyberpunk 2077 niedługo otrzyma darmowe DLC - ilustracja #1
Darmowe DLC do Cyberpunka 2077.

Warto w tym miejscu odnotować, że w rozumieniu rodzimego dewelopera DLC to rzeczy relatywnie niewielkie – mowa np. o dodatkowych przedmiotach, skórkach czy pojedynczych zadaniach. Czymś zupełnie innym są rozszerzenia, za które trzeba zapłacić, ale które w zamian oferują zdecydowanie więcej zawartości.

Biorąc pod uwagę wyjątkowo burzliwą premierę Cyberpunka 2077, łatwo zauważyć w tej zapowiedzi próbę odbudowania zaufania graczy. Należy jednak pamiętać, że darmowe DLC zostały zapowiedziane dużo wcześniej, gdy jeszcze nie mieliśmy pojęcia, jaki dołek wykopie pod sobą polskie studio. Z podobnymi krokami mieliśmy do czynienia także w przypadku Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Pozostaje mieć nadzieję, że praca nad DLC nie opóźni w żaden sposób premiery kolejnych łatek, które mają wyeliminować wszystkie problemy Cyberpunka 2077.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cybeprunk 2077 – poradnik
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna