Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2016, 11:00

autor: luckie

Cdp.pl na Poznań Game Arena 2016 – pokazy Elex, SpellForce 3, Syberia 3, Alice VR i więcej

Podczas tegorocznego Poznań Game Arena firma cdp.pl zaprezentuje kilka gorących gier, w tym Elex, SpellForce 3, Syberia 3 i polskie Alice VR. Zagrać będzie można m.in. w Farming Simulator 2017, a fani promocji z pewnością pojawią się na Wielkim Giermaszu.

Tegoroczna edycja targów Poznań Game Arena zbliża się wielkimi krokami – imprezę zaplanowano na dni 21-23 października (bilety wciąż da się kupić – odnośniki do sprzedawców znajdziecie na oficjalnej stronie). Jak zawsze, możemy się tam spodziewać wielu atrakcji dla miłośników wirtualnej rozrywki: pokazy nadchodzących tytułów, prezentacje najnowszych technologii i wiele innych. Chcecie szczegółów? Proszę bardzo.

Wielki Giermasz

Dostaliśmy informację, że w tym roku firma cdp.pl będzie się wystawiała w czterech strefach. Jak zwykle, nie zabraknie Wielkiego Giermaszu, w którym kupić będziemy mogli ponad 300 tytułów na PC (ceny zaczynają się od 5 zł) i konsole (od 20 zł), a także gry planszowe oraz wiedźmińskie gadżety. Po raz pierwszy na Wielkim Giermaszu pojawi się strefa z grami i konsolami Nintendo.

Grywalne wersje i przedpremierowe pokazy

W strefie z grywalnymi wersjami nadchodzących produkcji odwiedzający będą mogli pograć w kolejną odsłonę niesamowicie popularnej serii symulatorów rolniczych Farming Simulator 17. Na PGA 2016 cdp.pl wystawi również kilka gorących tytułów wydawanych na świecie przez firmę THQ Nordic. Fanów Gothica i Risena z pewnością nie będzie trzeba namawiać na pokaz Elex, następnego RPG-a akcji od studia Piranha Bytes. Obok niego pojawią się także: SpellForce 3, Battle Chasers: Nightwar, The Dwarves, Super Dungeon Bros czy Darksiders Warmastered Edition. Będzie też można załapać się na prezentacje gier Syberia 3, Yesterday Origins oraz Moto Racer 4 w wersji na PlayStation VR. Na osoby, które zechcą pograć w tegoroczny hit firmy Blizzard Overwatch, ma czekać 12 stanowisk. Obok będzie można zrobić sobie halloweenową fryzurę i makijaż lub cyknąć fotkę z najlepszymi cosplayerami.

Z kolei w Strefie Indie głównym patronem będzie firma Klebatar, wydawca gier niezależnych podlegający cdp.pl. Osobna wystawa poświęcona będzie polskim twórcom, na której będziemy mogli wypróbować ciekawie zapowiadające się Alice VR, eksploracyjną przygodówkę science fiction inspirowaną przygodami Alicji w Krainie Czarów – gra pokazywana będzie na urządzeniach HTC Vive. Natomiast fani RPG zapewne chętnie zagrają w Regalia: Of Men and Monarchs.

W przerwie pomiędzy pokazami będzie można odwiedzić strefę chillout, gdzie trochę odpoczniemy i schrupiemy pyszne polskie jabłka (Hala 7 i 7A). Do zobaczenia na miejscu!

  1. Oficjalna strona targów Poznań Game Arena