Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2020, 11:24

autor: Aquma

Mafia 1 Remake i Age of Empires 3 na otwarciu gamescomu

W sieci pojawiło się zestawienie, podsumowujące kilka potwierdzonych pozycji, które pojawią się na jutrzejszym otwarciu gamescomu. Zobaczymy m.in. Ratchet & Clank na PS5, Medal of Honor: Above & Beyond, najnowsze Call of Duty i kilka dodatków do znanych tytułów.

Call of Duty i dodatek do Doom Eternal na otwarciu gamescomu - ilustracja #1
gamescom rusza już jutro.

Na Twitterze pojawiło się podsumowanie potwierdzonych atrakcji, które będziemy mieli okazję zobaczyć w czasie jutrzejszej prezentacji otwierającej gamescom – tzw. Opening Night Live. Nadarzy się okazja do rzucenia okiem m.in. na Medal of Honor: Above & Beyond, demo nowej odsłony serii Ratchet & Clank, Call of Duty: Black Ops – Cold War i dodatki do Doom Eternal, Destiny 2 oraz World of Warcraft. Pełną listę ujawnionych rzeczy znajdziecie w poniższym tweecie.

W kolejnych tweetach – autorstwa m.in. dziennikarza Geoffa Keighleya – pojawia się jeszcze więcej tytułów i fragmentów rozgrywki z gier, które będą prezentowane. Mowa m.in. o Mafia: Definitive Edition, Age of Empires III Definitive Edition, Star Wars: Squadrons, Crash bandicoot 4: It’s About Time czy Assassin’s Creed: Valhalla.

  1. gamescom – strona oficjalna