Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2014, 11:59

autor: Orbech

Bloodborne – premiera gry opóźniona

Japoński koncern Sony poinformował na swoim oficjalnym blogu o przesunięciu premiery Bloodborne, mrocznego RPG akcji. Pierwotnie tytuł miał pojawić się na rynku 6 lutego 2015 roku, jednak studio From Software potrzebuje kilku dodatkowych tygodni na doszlifowanie produkcji. Bloodborne ukaże się więc 25 marca w przyszłym roku.

Z potworami w Bloodborne powalczymy miesiąc później niż planowano. - Bloodborne – premiera gry opóźniona - wiadomość - 2014-11-12
Z potworami w Bloodborne powalczymy miesiąc później niż planowano.

Firma Sony ujawniła na swoim oficjalnym blogu PlayStation, że europejska premiera gry Bloodborne została przesunięta na 25 marca 2015 roku. Jeszcze dłużej poczeka Wielka Brytania, bowiem tytuł ukaże się na Wyspach 27 marca. Pierwotnie tytuł osadzony w mrocznym świecie fantasy miał zadebiutować na rynku 6 lutego 2015 roku, jednak deweloperzy ze studia From Software poprosili o kilka dodatkowych tygodni na doszlifowanie produktu, ponieważ chcą dostarczyć fanom jak najlepsze doświadczenie.

Jesteśmy naprawdę wdzięczni za opinie, dane i wsparcie wszystkim graczom, którzy uczestniczyli w testach alfa. Ten dodatkowy czas pozwoli nam na wyciągnięcie wniosków i zaimplementowanie ich w grze – czytamy na oficjalnym blogu.

Poza tym zapowiedziano, że na początku grudnia ukaże się więcej informacji o Bloodborne i wszyscy zainteresowani produkcją powinni trzymać rękę na pulsie w zbliżającym się miesiącu.

Bloodborne to duchowy następca serii Dark Souls oraz jej poprzedniczki, czyli Demon’s Souls. Zgodnie z tradycją cyklu tytuł postawi na unikalny system walki, skomplikowany, tajemniczy świat oraz wysoki poziom trudności przez co tylko najwytrwajsi zdołają dotrzeć do napisów końcowych. Jednak pomimo, iż Bloodborne korzystać będzie z wielu identycznych mechanizmów rozgrywki, to w grze pojawi się również sporo nowości, jak np. broń palna, która znacząco wpłynie na kształt całej zabawy, ponieważ będzie wymagać od graczy nieco bardziej agresywnego podejścia do przeciwników. Tytuł pojawi się wyłącznie na PlayStation 4.

W Bloodborne przeniesiemy się do skąpanego w ciemności miasta Yharham, przywodzące na myśl XIX-wieczną Szkocję. W mieścinie panuje straszna zaraza, która zamienia ludzi w przerażające potwory.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Bloodborne

Bloodborne