Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2014, 12:23

autor: Góral

Bloodborne ukaże się w Europie 6 lutego 2015 roku

Firma Sony, wydawca gry Bloodborne, poinformowała na blogu PlayStation, że wyczekiwane RPG akcji od studia From Software ukaże się w Europie 6 lutego 2015 roku na konsoli PlayStation 4. Przy okazji zaprezentowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono, że Bloodborne od studia From Software ukaże się w Europie w piątek 6 lutego 2015 roku. Oznacza to, że tytuł pojawi się na Starym Kontynencie dzień po premierze w Japonii. To nie jedyna niespodzianka. Firma Sony, wydawca produkcji, opublikowała także nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który obejrzycie powyżej. Dodatkowo zaprezentowano również edycję kolekcjonerską gry, jednak informacje o niej podano tylko na amerykańskim blogu PlayStation. Na jego europejskiej wersji napisano jedynie, że szczegóły na temat dostępnych wydań i przedmiotów dodawanych do zamówień przedpremierowych zostaną opublikowane wkrótce. Tak czy inaczej, za 79,99 dolarów amerykańscy gracze otrzymają cztery rzeczy:

  • grę Bloodborne,
  • opakowanie typu Steelbook,
  • art book,
  • ścieżkę dźwiękową (wersja cyfrowa).
Bloodborne ukaże się w Europie 6 lutego 2015 roku - ilustracja #1
Bloodborne w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: From Software
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 4
  • Data premiery: 5 lutego (Japonia), 6 lutego 2015 roku (Europa)

Wracając na chwilę do najnowszego materiału wideo. Oprócz normalnej walki, którą mogliśmy obejrzeć już na wcześniejszych nagraniach, zaprezentowano także tryb współpracy. Niestety fragment ten jest na tyle krótki, że ciężko cokolwiek z niego wywnioskować, niemniej zapowiada się, że walka z towarzyszem będzie bardzo efektowna.

Przypominam, że Bloodborne to kolejna produkcja Hidetakiego Miyazakiego, odpowiadającego za kultowe już Demon's Souls na konsolę PlayStation 3, które zapoczątkowało serię Souls. Najnowszy projekt nawiązywać ma do tych gier, jednak w znacznym stopniu będzie się też od nich różnić, m.in. przez nieco przystępniejszą rozgrywkę i wiktoriańską stylistykę. Tytuł ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Bloodborne będzie mroczną produkcją. - Bloodborne ukaże się w Europie 6 lutego 2015 roku - wiadomość - 2014-09-18
Bloodborne będzie mroczną produkcją.
W Bloodborne nie zabraknie potężnych przeciwników. - Bloodborne ukaże się w Europie 6 lutego 2015 roku - wiadomość - 2014-09-18
W Bloodborne nie zabraknie potężnych przeciwników.
Bloodborne ukaże się w Europie 6 lutego 2015 roku - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Bloodborne

Bloodborne