Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2014, 10:26

autor: luckie

Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

Pierwszy etap beta testów Battlefield Hardline dobiegł końca – studio Visceral Games podziękowało wszystkim uczestnikom za udział. Przy tej okazji zapewniono, że kolejne testy zostaną przeprowadzone jesienią, na wszystkich zapowiadanych platformach sprzętowych.

W przypadku Battlefield Hardline twórcy chcą uniknąć problemów, z jakimi na starcie borykał się Battlefield 4 - Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią - wiadomość - 2014-06-27
W przypadku Battlefield Hardline twórcy chcą uniknąć problemów, z jakimi na starcie borykał się Battlefield 4

Studio Visceral Games w osobie Steve’a Papoutsisa podziękowało fanom za udział w becie Battlefield Hardline. Pierwsza faza testów rozpoczęła się 9 czerwca podczas targów E3, zaraz po prezentacji tegorocznej odsłony popularnego cyklu FPS-ów na konferencji firmy Electronic Arts, a zakończyła wczoraj. Kolejne beta testy odbędą się jesienią, tuż przed premierą gry i obejmą wszystkie platformy sprzętowe, na które zmierza Battlefield Hardline: PC, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3, Xboksa 360. W naszym kraju tytuł zostanie wydany 23 października.

W międzyczasie twórcy obiecują ujawniać kolejne informacje na temat produkcji, zarówno od strony multiplayera, jak i kampanii single player. Na razie gracze mieli okazję wypróbować osobiście dwa nowe warianty rozgrywki wieloosobowej: Heist i Blood Money, na wielkomiejskiej mapie High Tension. To nie wszystko, co będzie miał do zaoferowania tegoroczny Battlefield – twórcy szykują kilka innych trybów, w tym Rescue (odbijanie zakładników) i Hotwire (pościg policyjny). Visceral Games obiecuje również większe niż dotąd zróżnicowanie map – od podziemnych laboratoriów po ulice słonecznego Miami. Wszystkie ujawnione do tej pory informacje na temat Battlefield Hardline zebraliśmy dla Was w tym miejscu:

  1. Battlefield Hardline – kompendium wiedzy

Prócz tego polecamy zapoznać się z naszymi wrażeniami z bety:

  1. Testujemy wersję beta Battlefield: Hardline - największy skok na kasę w historii Battlefielda
  1. Oficjalna strona gry Battlefield Hardline
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach