Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2012, 18:30

autor: Ender

Assassin's Creed spotyka Thiefa - debiut filmowego zwiastuna gry Dishonored

W sieci pojawił się nowy prawie 5-minutowy filmowy zwiastun gry Dishonored. W klipie wideo zobaczymy początek przygód głównego bohatera oraz widowiskowy sposób w jaki radzi sobie ze swoimi przeciwnikami.

Debiut filmowego zwiastunu gry Dishonored  - ilustracja #1

W internecie zadebiutował najnowszy zwiastun Dishonored, skradankowej gry akcji osadzonej w fantastycznym steamunkowym świecie. W blisko 5-minutowym filmowym zwiastunie, nie zawierającym jednak żadnych elementów gameplayu, zobaczymy początek przygód Corvo - głównego bohatera tytułu, wtrąconego do więzienia po niesłusznym oskarżeniu o zabójstwo cesarzowej. Przyjrzymy się temu w jaki sposób uzyskał nadnaturalne zdolności i jak je wykorzystuje, by zemścić się na ludziach odpowiadających za jego schwytanie i zamach na władczynię cesarstwa.

Według zapowiedzi studia Arkane, odpowiadającego za produkcję gry, Dishonored powinien ukazać się jeszcze w tym roku na konsolach Playstation 3 i Xbox 360, a także na komputerach PC. Nad działającym na silniku Unreal Engine 3 FPS-em pracuje wiele osób znanych w branży, takich jak Raf Colantonio (twórca Arx Fatalis czy Dark Messiah of Might & Magic), Harvey Smith (współtwórca dwóch pierwszych części Deus Ex) oraz Viktor Antonov (koncepcja i projekt City 17 z Half Life 2).