Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2010, 14:57

autor: Jiker

Assassin's Creed: Brotherhood - cena edycji kolekcjonerskiej i szczegóły na temat bety

Dowiedzieliśmy się, że oficjalne beta testy przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood zostaną przeprowadzone we wrześniu. Udział w testach będą mogli wziąć wyłącznie właściciele konsoli PlayStation 3 – w dodatku jedynie tacy, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie edycji kolekcjonerskiej.

Dowiedzieliśmy się, że oficjalne beta testy przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood zostaną przeprowadzone we wrześniu. Udział w testach będą mogli wziąć wyłącznie właściciele konsoli PlayStation 3 – w dodatku jedynie tacy, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie edycji kolekcjonerskiej. Wejdą w ten sposób w posiadanie specjalnego kodu (rozdawanego przez Sklep Gry-OnLine), uprawniającego do pobrania bety z poziomu PlayStation Network.

Assassin's Creed: Brotherhood - cena edycji kolekcjonerskiej i szczegóły na temat bety - ilustracja #1

Przy okazji powyższej informacji poznaliśmy polskie, sugerowane ceny edycji kolekcjonerskiej nowego Assassin’s Creed, w którą mogą zaopatrzyć się posiadacze PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. W pierwszym przypadku specjalne wydanie trzeciej odsłony AC kosztuje 169,90 złotych, z kolei cena edycji konsolowych została ustalona przez Ubisoft na poziomie 269,90 złotych. Jednak bez większych problemów możecie się natknąć się na oferty zdecydowanie ciekawsze – dla przykładu, w Sklepie Gry-OnLine w obu przypadkach zaoszczędzicie po 20 złotych.

W skład edycji kolekcjonerskiej Assassin’s Creed: Brotherhood wchodzi renesansowe, kolekcjonerskie pudełko, mapa Rzymu, ekskluzywny Kodeks Asasyna, karty postaci z multiplayera, płyta DVD z filmem Assassin’s Creed: Rodowód, płyta DVD ze ścieżką dźwiękową i innymi dodatkami, dwie ekskluzywne mapy do trybu dla pojedynczego gracza (Aqua Gear i Trajan Market), dwie dodatkowe postacie do trybu multiplayer (Harlequin i Officer), a także bliżej nieokreślona dodatkowa zawartość, która dopiero zostanie ujawniona.

Przypominamy, że pełna wersja Assassin’s Creed: Brotherhood zadebiutuje na europejskim rynku w drugiej połowie listopada. Produkcja powinna zostać wydana jednocześnie na komputery osobiste oraz konsole.