Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2018, 17:26

autor: Movis

Aktualizacja The Hungering Deep w Sea of Thieves, ostatni test Sanhok w PUBG i inne wieści

Dziś piszemy o aktualizacji The Hungering Deep do gry Sea of Thieves, ostatnich testach mapy Sanhok i łatce #14 w strzelance PUBG oraz o usunięciu przez Valve Software kontrowersyjnej gry o szkolnych strzelaninach z platformy Steam. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sea of Thieves – premiera aktualizacji The Hungering Deep

Znów popłynę na morze, kiwać się między falami. - Aktualizacja The Hungering Deep w Sea of Thieves, ostatni test Sanhok w PUBG i inne wieści - wiadomość - 2018-06-01
Znów popłynę na morze, kiwać się między falami.

Po wcześniejszej zapowiedzi studio Rare udostępniło na serwerach pirackiego Sea of Thieves pierwszą aktualizację rozszerzającą zawartość tytułu. W The Hungering Deep gracze mogą udać się na poszukiwania barda Merricka i wziąć udział w polowaniu na bestię, czającą się pod powierzchnią oceanu. Najprawdopodobniej jest to Kraken, bo autorzy straszyli nim użytkowników już od dłuższego czasu. Wilki morskie uzyskają też możliwość wytatuowania się czy pokazania szram z dawnych bitew, a czas na morzu umili gra na nowym instrumencie – bębnie. Dodatkowym przedmiotem jest też trąbka sygnałowa, umożliwiająca porozumiewanie się na odległość i koordynację wielu załóg na tym samym wojażu.

PUBG – Ostatni test Sanhok i łatka #14

Już niedługo Sanhok przejdzie na serwery live. - Aktualizacja The Hungering Deep w Sea of Thieves, ostatni test Sanhok w PUBG i inne wieści - wiadomość - 2018-06-01
Już niedługo Sanhok przejdzie na serwery live.

Rozwój strzelanki PUBG postępuje miarowym tempem. Twórcy ogłosili bowiem, że ostatnie testy nowej mapy Sanhok na serwerze eksperymentalnym rozpoczną się 1 czerwca nad ranem i potrwają do 4 czerwca o 13:00. Finalna beta umożliwi zebranie informacji potrzebnych do końcowych szlifów terenu walk, który zagości we właściwej grze na koniec czerwca.

W podobnym czasie PUBG Corp. wypuściło także łatkę PC oznaczoną numerem #14. Zmienia ona działanie granatu odłamkowego, ogłuszającego i koktajlu Mołotowa, poprawiając skuteczność mniej popularnych gadżetów. Snajperka M24 dostała zaś nerf, ale za to będzie ją można znaleźć w świecie, a nie tylko w zrzutach zaopatrzenia. Twórcy wyposażyli też tytuł w kolejną już wersję zabezpieczenia przeciw oszustom oraz rozgnietli gromadkę bugów.

Active Shooter – symulator szkolnej strzelaniny wyrzucony ze Steama

Gra w słabym guście… - Aktualizacja The Hungering Deep w Sea of Thieves, ostatni test Sanhok w PUBG i inne wieści - wiadomość - 2018-06-01
Gra w słabym guście…

Polityczna batalia o zakaz/dostęp do broni palnej w USA nieco wykracza poza łamy naszego serwisu, lecz ostatnio sprawa zahaczyła o tematykę gier. Rodzice ofiar strzelaniny w Douglas High School w Parkland sprzeciwili się bowiem publikacji na platformie Steam strzelanki Active Shooter, gdzie gracz miałby się wcielić w rolę szkolnego masowego mordercy (via usatoday.com). Dostępne miały być też scenariusze „bezbronnego cywila” i „policjanta SWAT”. Niewybredna produkcja, która oprócz amunicji zlicza też zabitych cywili i policjantów, została dość szybko zdjęta przez pracowników Valve, którzy określili też dewelopera Revived Games, czyli niejakiego Atę Berdiyeva, jako „znanego trolla z długą historią” (via vice.com).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Miami Street
 2. killer7
 3. Beware
 4. The Sims 4: Cztery pory roku
 5. Far Cry 3: Classic Edition
 6. We Happy Few
 7. Crying is not Enough
 8. World War 3
 9. Splatoon 2: Octo Expansion
 10. Mega Man 11
 11. Mario Tennis Aces
 12. Gran Turismo Sport

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Re-Legion zwiastun #1
 2. Miami Street zwiastun #1
 3. Beware rozgrywka w wersji demo
 4. Yoku's Island Express zwiastun na premierę
 5. World War 3 zwiastun #1
 6. Steel Rats zwiastun fabularny
 7. Scalak zwiastun na premierę
 8. Moonlighter zwiastun na premierę
 9. Memories of Mars zwiastun wersji z wczesnym dostępem
 10. Grimmwood zwiastun fabularny
 11. Gray Dawn zwiastun #1
 12. Far Cry 3: Classic Edition zwiastun na premierę (PL)
 13. Crying is not Enough zwiastun na premierę
 14. Agony zwiastun na premierę
 15. We Happy Few E3 2018 teaser trailer
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.