Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Miami Street (PC)

Miami Street PC

Darmowa gra wyścigowa od firmy Microsoft, w której stajemy do walki o zwycięstwo na ulicach tytułowego miasta. Cechą charakterystyczną Miami Street jest proste sterowanie.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo

PC Windows
Okładka Miami Street (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8maja2018

8maja2018

Windows Store

Aktualizacja: W kwietniu 2019 roku Miami Street zostało przeobrażone w grę Forza Street.

Miami Street jest grą wyścigową, opracowaną przez zespół Electric Square – siostrzany oddział firmy Studio Gobo, która brała udział w tworzeniu takich gier jak Disney Infinity czy For Honor. Tytuł został udostępniony w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

W Miami Street bierzemy udział w nielegalnych wyścigach jeden na jednego, toczonych po zmroku na ulicach tytułowego miasta. Znalazło się tu miejsce zarówno na rozbudowane mistrzostwa trwające godzinami, jak i na krótkie zawody, których ukończenie jest kwestią kilkudziesięciu sekund. Do walki o zwycięstwo stajemy, zasiadając za kierownicą jednego z licencjonowanych samochodów; dodatkowo w miarę postępów otrzymujemy dostęp do modyfikacji zwiększających osiągi poszczególnych aut, dzięki czemu z czasem możemy stawiać czoła coraz większym wyzwaniom.

Tym, co wyróżnia opisywaną grę na tle innych przedstawicieli gatunku, jest sterowanie. W trakcie zabawy nie sprawujemy bezpośredniej kontroli nad samochodem – nasza rola sprowadza się do korzystania z gazu, hamulca i podtlenku azotu w określonych momentach; kluczem do sukcesu jest zatem odpowiednie wyczucie czasu i doskonały refleks. Ponadto przebieg wyścigu obserwujemy z rozmaitych filmowych ujęć.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika Miami Street prezentuje przyzwoitą jakość, podobnie jak warstwa dźwiękowa (na czele z odgłosami silników).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Miami Street

odpowiednia dla każdego wieku

Premiera Forza Street - wyścigów free-to-play w stylu NFS: Underground
Premiera Forza Street - wyścigów free-to-play w stylu NFS: Underground

wiadomość16 kwietnia 2019

W serwisie Microsoft Store zadebiutowała gra wyścigowa Forza Street, będąca w istocie przeróbką Miami Street z 2018 roku. Na razie produkcja dostępna jest tylko na PC, ale wkrótce trafi również na urządzenia mobilne.

Zadebiutowało Miami Street – darmowe wyścigi od Microsoftu
Zadebiutowało Miami Street – darmowe wyścigi od Microsoftu

wiadomość26 maja 2018

W Microsoft Store – usłudze dostępnej dla użytkowników komputerów z Windowsem 10 – pojawiła się gra Miami Street. To produkcja bazująca na motywie nielegalnych wyścigów i oparta na formule free-to-play.