Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2019, 09:33

autor: Adrian Werner

Premiera Forza Street - wyścigów free-to-play w stylu NFS: Underground

W serwisie Microsoft Store zadebiutowała gra wyścigowa Forza Street, będąca w istocie przeróbką Miami Street z 2018 roku. Na razie produkcja dostępna jest tylko na PC, ale wkrótce trafi również na urządzenia mobilne.

To pierwsza odsłona cyklu, która trafi na urządzenia mobilne. - Premiera Forza Street - wyścigów free-to-play w stylu NFS: Underground - wiadomość - 2019-04-16
To pierwsza odsłona cyklu, która trafi na urządzenia mobilne.
FORZA STREET W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Electric Square
  2. Wydawca: Microsoft
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, wkrótce także iOS i AND
  5. Model biznesowy: free-to-play

Firma Microsoft wypuściła bez wcześniejszej zapowiedzi grę wyścigową Forza Street. Produkcja na razie dostępna jest tylko na PC i można ją pobrać ze sklepu Microsoft Store. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

W planach są również wersje na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Natomiast zaskakujący jest fakt, że gra nie zmierza na konsolę Xbox One.

Jeśli gra wydaje się Wam znajoma, to nie dzieje się tak bez powodu. Nie jest to bowiem całkiem nowa produkcja. W rzeczywistości Forza Street to przeróbka wydanego w zeszłym roku Miami Street. Poza zmianą marki autorzy rozbudowali zawartość gry i wprowadzili wiele ulepszeń. Dodano również polską wersję językową.

Same fundamenty rozgrywki pozostały takie same. Zabawa polega więc na ściganiu się sportowymi autami po ulicach Miami. Sterowanie jest mocno uproszczone. Nie mamy kontroli nad kierownicą i decydujemy jedynie, kiedy skorzystać z gazu, hamulca i podtlenku azotu.

Odnoszenie sukcesów w zawodach pozwala odblokowywać nowe samochody oraz części do nich, co z kolei umożliwia rywalizowanie w bardziej wymagających konkurencjach.

  1. Forza Street w Microsoft Store

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.