Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2018, 13:10

Aktualizacja Gran Turismo Sport, PUBG ze skórkami z Suicide Squad i inne wieści

Dziś piszemy o dziewięciu nowych samochodach i kolejnym torze dodanym do Gran Turismo Sport, niezłej sprzedaży The Forest, nieco absurdalnych skórkach z filmu Suicide Squad w strzelance PUBG oraz najnowszych sterownikach AMD Radeon Software. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gran Turismo Sport – nowe supersamochody i tor Circuit de Barcelona-Catalunya

Gotowi na podbój Barcelony? - Aktualizacja Gran Turismo Sport, PUBG ze skórkami z Suicide Squad i inne wieści - wiadomość - 2018-11-07
Gotowi na podbój Barcelony?

Na blogu PlayStation pojawiła się informacja o najnowszej darmowej aktualizacji do gry wyścigowej Gran Turismo Sport. Łatka 1.29 to 9 nowych aut, po części supersamochodów z Włoch, a po części maszyn z serii Super GT, oraz tor Circuit de Barcelona-Catalunya, na którym odbywa się Grand Prix F1 w Hiszpanii. Dokładne modele samochodów znajdziecie poniżej:

 1. Ferrari GTO ’84
 2. Pagani Zonda R ’09
 3. Maserati GranTurismo S ’08
 4. Honda EPSON NSX ’08
 5. Lexus PETRONAS TOM’S SC430 ’08
 6. Nissan XANAVI NISMO GT-R ’08
 7. MINI Cooper S ’05
 8. Jaguar E-type Coupé ’61
 9. Subaru Impreza 22B-STi Version ’98

The Forest sprzedało się w ponad 5,3 mln kopii

W informacji prasowej (via Gamasutra) zespół Endnight Games poinformował, że jego gra survivalowa The Forest sprzedała się w ponad 5,3 mln kopii. Tytuł zaczął swój rozwój we Wczesnym Dostępie w 2014 roku, lecz dopiero w kwietniu 2018 r. światło dzienne ujrzała wersja 1.0 oraz tryb wirtualnej rzeczywistości. Obecnie studio skupia się zaś na wydaniu wersji produkcji na PlayStation 4, co ma nastąpić jeszcze dziś.

PUBG dodaje skórki z Suicide Squad

We wczorajszej wiadomości na Twitterze firma PUBG Corp. zapowiedziała nową paczkę skórek opartą na wyglądzie Jokera i Harley Quinn z filmu Suicide Squad, stworzoną we współpracy z DC Comics. Nie ogłoszono jeszcze daty wydania przedmiotów kosmetycznych, lecz zaprezentowano je w ruchu na powyższym materiale wideo. O ile przebranie Harley wydaje się jeszcze trzymać pewien poziom, fani szybko okrzyknęli drugą skórkę „najgorzej wyglądającym Jokerem w historii”. Rzeczywiście, „król chaosu” wygląda, jakby artyści wzięli jeden z podstawowych modeli gracza i przemalowali mu włosy na zielono (nie wspominając o mało przekonującym makijażu).

Sytuacja aż prosi się o porównanie: Fortnite: Battle Royale wprowadził czasowy tryb z Thanosem w roli głównej nieco ponad tydzień po premierze Avengers: Wojny bez granic. PUBG Corp. daje zaś fanom dwie skórki z mocno średniego filmu DC sprzed ponad dwóch lat….

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.10.3

Niewielki wzrost mocy, ale zawsze. - Aktualizacja Gran Turismo Sport, PUBG ze skórkami z Suicide Squad i inne wieści - wiadomość - 2018-11-07
Niewielki wzrost mocy, ale zawsze.

Firma AMD udostępniła nowe oprogramowanie dla swoich kart grafiki. Aktualizacja Adrenalin Edition 18.10.3 ma oferować wzrost wydajności rzędu 3-5% w Assassin’s Creed Odyssey (w zalezności od ustawień graficznych i modelu karty) oraz wsparcie dla gry Forza Horizon 4. Naprawiono też klatkowanie przy używaniu Radeon FreeSync oraz ponowne uruchamianie przy instalacji sterowników na maszynach z 16-rdzeniowymi procesorami. Najnowsze drivery znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. My Hero One's Justice
 2. Warcraft III: Reforged
 3. Super Smash Bros. Ultimate
 4. Saboteur
 5. Overwatch
 6. Omno
 7. World of Final Fantasy Maxima
 8. Infinite Adventures
 9. Heroes of the Storm
 10. Hearthstone: Rozróba Rastakana
 11. Diablo Immortal
 12. Deracine

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. World of Final Fantasy Maxima TGS 2018 trailer
 2. Warcraft III: Reforged zwiastun rozgrywki #1 (PL)
 3. Hearthstone: Rozróba Rastakana zwiastun #1 (PL)
 4. Overwatch Starzy znajomi (PL)
 5. Infinite Adventures zwiastun na premierę
 6. Diablo Immortal cinematic (PL)
 7. Diablo Immortal zwiastun rozgrywki #1 (PL)
 8. World of Warcraft: Battle for Azeroth Lost Honor
 9. Varion zwiastun #1
 10. Tetris Effect zwiastun #1
 11. Phoenix Point zwiastun #1
 12. Warplanes: WW2 Dogfight zwiastun #1
 13. Tin Hearts zwiastun #1
 14. Neverout zwiastun #1
 15. Maid of Sker zwiastun #1