Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4
Okładka Deracine (PS4)

Deracine PS4

Déraciné

Deracine to oryginalny projekt japońskiego studia From Software, najlepiej znanego dzięki serii Dark Souls. Produkcja to przygodówka stworzona z myślą o okularach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Przygodowe | FPP | fantasy | elementy logiczne | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna

Sony PlayStation 4
Okładka Deracine (PS4)

Polskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

6listopada2018

6listopada2018

PSN

Deracine to oryginalna przygodówka, stworzona z myślą o PlayStation 4 oraz okularach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Reżyserem projektu jest Hidetaka Miyazaki, prezes studia From Software, a także osoba odpowiadająca za powstanie gier Demon's Souls, Bloodborne, Dark Souls i Dark Souls 3. W stworzeniu tytułu pomagał także japoński zespół deweloperski firmy Sony.

W Deracine gracze wcielają się w niewielką magiczną wróżkę, która została przyzwana przez nastoletnią absolwentkę leżącej na odludziu szkoły z internatem. Naszym zadaniem jest udowodnienie swojego istnienia oraz zbudowanie relacji z sześcioma mieszkankami internatu poprzez interesujące interakcje z otoczeniem. Podczas zabawy dysponujemy mocami manipulującymi życiem oraz czasem, dzięki którym zmienimy los napotykanych postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Deracine

Klasyfikacja PEGI Deracine

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Deracine – gra VR From Software sugeruje powstanie Bloodborne 2?
Deracine – gra VR From Software sugeruje powstanie Bloodborne 2?

wiadomość7 listopada 2018

W sieci ponownie pojawiły się spekulacje na temat kontynuacji Bloodborne. Wszystko za sprawą niepozornego easter egga w grze Deracine (nowym dziele From Software), który zdaje się sugerować powstanie dalszego ciągu historii Yharnam.

Deracine to kolejna nowa gra twórców Dark Souls
Deracine to kolejna nowa gra twórców Dark Souls

wiadomość12 czerwca 2018

Sony zapowiedziało kolejny intrygujący projekt japońskiego studia From Software, najlepiej znanego dzięki serii Dark Souls. Deracine to przygodówka stworzona z myślą o okularach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Gracze kierują magiczną wróżką, która została przyzwana do żeńskiej szkoły z internatem.