Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2013, 15:06

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Aktor dubbingowy z Fallout 3 sugeruje powrót do roli Three Doga – czy chodzi o Fallout 4?

Erik Todd Dellums, aktor wcielający się w rolę Three Doga z gry Fallout 3, zdradził, że prawdopodobnie powróci do roli DJ'a stacji Galaxy News Radio. Czy może tu chodzić o Fallout 4?

Ustawcie odbiorniki na Galaxy News Radio i posłuchajcie co Three Dog ma do Wam do powiedzenia - Aktor dubbingowy z Fallout 3 sugeruje powrót do roli Three Doga – czy chodzi o Fallout 4? - wiadomość - 2013-01-09
Ustawcie odbiorniki na Galaxy News Radio i posłuchajcie co Three Dog ma do Wam do powiedzenia

Fani Fallouta 3 z pewnością pamiętają Three Doga, DJ-a stacji Galaxy News Radio. Aktor użyczający mu głosu, Erik Todd Dellums, zasugerował, że kolejna odsłona Fallouta może być już w drodze. Na swoim koncie na Twitterze napisał:

Wiadomość #1 zostawiona przez E.T. Dellumsa na Twitterze
Wiadomość #1 zostawiona przez E.T. Dellumsa na Twitterze

Do wszystkich fanów Three Doga i Fallouta 3: być może Three Dog powróci. Trzymajcie kciuki!

A następnie dodał:

Wiadomość #2 zostawiona przez E.T. Dellumsa na Twitterze
Wiadomość #2 zostawiona przez E.T. Dellumsa na Twitterze

Jak Wam się podoba taki teaser? Tylko tyle pozwolono mi wyjawić, więc trzymajcie kciuki.

Jeśli osobom stojącym za tajemniczym projektem chodziło o wzbudzenie ciekawości, z pewnością się to udało. Nie wiemy jednak czy mówiąc o powrocie Three Doga, Dellums miał na myśli Fallout 4, Fallout Online (do którego prawa przejęło studio Bethesda Softworks), czy może film osadzony w postapokaliptycznym uniwersum.

Plotki na temat Fallouta 4 krążą już od jakiegoś czasu. Według osoby podającej się za pracownika Massachusetts Institute of Technology, z którym rzekomo współpracuje studio Bethesda Softworks, gra ma rozgrywać się w Bostonie. Rzecz jasna twórcy nie potwierdzili tych informacji, ale faktem jest, że spółka Zenimax Media zarejestrowała strony internetowe mające w nazwie Fallout 4.

Odkąd studio Bethesda Softworks zyskało prawa do marki Fallout, ukazały się dwie gry z cyklu. Fallout 3 różni się diametralnie od poprzednich części – nic dziwnego, w końcu od wydania Fallout 2 do premiery „trójki” minęło dziesięć lat. Przede wszystkim rozgrywka zyskała trzeci wymiar, a walka oparta została na systemie V.A.T.S., łącząc ze sobą elementy akcji z aktywną pauzą. Niektórzy fani, pamiętający pierwsze części serii, kręcili nosem na produkcję Bethesdy, ale mimo wszystko, Fallout 3 odniósł duży sukces. W 2010 roku światło dzienne ujrzał Fallout: New Vegas (stworzony przez studio Obsidian). Tytuł powstał na tym samym silniku, na którym zbudowany był poprzednik, a obie gry oparte są na tej samej mechanice.