Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fear the Wolves

Fear the Wolves wychodzi z wczesnego dostępu

AlexB, 6 lutego 2019, 13:24

Dziś swoją premierę ma Fear the Wolves, czyli sieciowa strzelanka FPP oparta o tryb battle royale od współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. Wraz z nią na graczy czeka duża aktualizacja, tydzień darmowego grania i promocja.

Fear the Wolves opuści wczesny dostęp w przyszłym tygodniu

AlexB, 31 stycznia 2019, 13:36

Znamy datę wyjścia z wczesnego dostępu gry Fear the Wolves, czyli postapokaliptycznej sieciowej strzelanki opartej o tryb battle royale od studia Vostok Games. Nastąpi to 6 lutego, wraz z dużą aktualizacją. Ponadto od 6 do 12 lutego tytuł będzie można przetestować za darmo.

Fear the Wolves - aktualizacja dodała nowy tryb i ulepszyła rozgrywkę

Adrian Werner, 9 stycznia 2019, 09:29

Strzelanka battle royale Fear the Wolves otrzymała dużą aktualizację Unified, która wprowadza nowy tryb zabawy oraz wiele ulepszeń rozgrywki i optymalizacji.

Skarby i niebezpieczne wilki w nowej aktualizacji Fear the Wolves

AlexB, 25 października 2018, 09:33

Zadebiutowała kolejna duża aktualizacja do sieciowej strzelanki opartej o tryb battle royale pt. Fear the Wolves. Patch nazwany The Treasure Map wprowadza między innym ukryte skrytki, które można odnaleźć tylko dzięki mapom skarbów.

Fear the Wolves z lepszą optymalizacją i polską wersją językową

AlexB, 18 września 2018, 15:20

Fear the Wolves, czyli sieciowa strzelanka FPP oparta o tryb battle royale od Vostok Games, doczekała się trzeciej aktualizacji. Poprawia ona między innymi optymalizację i wygląd mapy, a także dodaje polską lokalizację.

Fear the Wolves – dziś premiera we Wczesnym Dostępie

Movis, 28 sierpnia 2018, 09:23

Deweloper Vostok Games ma jeszcze dziś oddać w ręce graczy swoją strzelankę battle royale Fear the Wolves. Dostępne są też informacje o cenie produktu, a z okazji prapremiery zaplanowano sesję z twórcami gry.

Fear the Wolves – nowy zapis rozgrywki z targów gamescom

Ender, 24 sierpnia 2018, 17:27

W sieci pojawił się nowy materiał z rozgrywki pochodzący z gry Fear the Wolves. Produkcja należy do popularnego gatunku battle royale i przygotowywana jest przez współautorów legendarnej już serii S.T.A.L.K.E.R. ze studia Vostok Games.

Fear the Wolves – data premiery w Early Access

Vergil, 20 sierpnia 2018, 15:14

W przededniu targów gamescom 2018 firmy Focus Home Interactive oraz Vostok Games zdradziły, kiedy Fear the Wolves zadebiutuje we Wczesnym Dostępie na platformie Steam. Jak się okazuje, czarnobylska zona zostanie otwarta dla wszystkich jeszcze przed końcem wakacji.

Upały, mgły, deszcze i burze, czyli pogoda w Fear the Wolves

Vergil, 13 sierpnia 2018, 08:58

W Fear the Wolves (multiplayerowej strzelance tworzonej przez studio Vostok Games) będziemy mierzyć się nie tylko z watahami tytułowych wilków oraz innymi graczami, lecz także ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Choć pogoda nieraz spłata nam figla, będzie można wykorzystać ją również na własną korzyść.

Fear the Wolves - premiera w Steam Early Access opóźniona

Adrian Werner, 18 lipca 2018, 09:36

Studio Vostok ogłosiło, że premiera strzelanki battle royale Fear the Wolves w Steam Early Access zostanie opóźniona o kilka tygodni. Autorzy zdecydowali się na ten krok po analizie przebiegu zamkniętych testów gry.

Fear the Wolves - zwiastun z fragmentami rozgrywki

Adrian Werner, 13 lipca 2018, 10:01

Do sieci trafił nowy zwiastun strzelanki battle royale Fear the Wolves. W przeciwieństwie do poprzednich trailerów, filmik koncentruje się na pokazaniu rozgrywki.

Fear the Wolves w tym miesiącu zadebiutuje we wczesnym dostępie

Adrian Werner, 5 lipca 2018, 13:45

Studio Vostok ogłosiło, że wczesna wersja strzelanki battle royale Fear the Wolves trafi do sprzedaży w tym miesiącu. Twórcy ujawnili także plany rozwoju gry po premierze w Steam Early Access.

Fear the Wolves - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 3 lipca 2018, 09:53

Studio Vostok Games ujawniło wymagania sprzętowe Fear the Wolves, czyli postapokaliptycznej strzelanki battle royale, która ma wkrótce zadebiutować we wczesnym dostępie.

Fear the Wolves - ruszyły zapisy na zamkniętą betę strzelanki battle royale

Adrian Werner, 27 czerwca 2018, 11:54

Na oficjalnej stronie strzelanki battle royale Fear the Wolves uruchomiono zapisy na zamknięte beta-testy. Na razie planowane są one wyłącznie dla wersji pecetowej gry.

Fear the Wolves na pierwszym zwiastunie

Adrian Werner, 7 czerwca 2018, 11:52

Studio Vostok Games i firma Focus Home Interactive udostępniły pierwszy zwiastun Fear the Wolves, czyli sieciowej strzelanki battle royale utrzymanej w klimacie wzorowanym na cyklu S.T.A.L.K.E.R.

Wszystko o Fear the Wolves (data premiery, wymagania sprzętowe, cena) - Akt. #4

Vergil, 4 czerwca 2018, 09:34

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat Fear the Wolves – multiplayerowej strzelanki opracowanej przez studio Vostok Games (założone przez współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R.), która zmierza na komputery osobiste i konsole. Tekst będzie uzupełniany o najciekawsze informacje i materiały zarówno przed, jak i po jej premierze.

Fear the Wolves na pierwszych screenach

AlexB, 1 czerwca 2018, 08:29

Studio Vostok Games opublikowało screeny z gry Fear the Wolves – sieciowej strzelanki typu battle royale utrzymanej w klimatach serii S.T.A.L.K.E.R. Tytuł ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Fear the Wolves - ruszyły zapisy do alfa-testów gry battle royale

Adrian Werner, 26 marca 2018, 14:31

Ruszyły zapisy na zamknięte testy alfa gry Fear The Wolves, czyli sieciowego FPS-a od autorów Survarium, który ma połączyć mechanizmy battle royale z realiami wzorowanymi na serii S.T.A.L.K.E.R.

Fear the Wolves – rozmawialiśmy z twórcami S.T.A.L.K.E.R.-a o nowym battle royale

Maciej Pawlikowski, 14 lutego 2018, 11:01

Na zaproszenie Focus Home Interactive odwiedziliśmy Paryż, gdzie w trakcie zamkniętego wydarzenia mogliśmy porozmawiać ze współzałożycielami Vostok Games o ich planach na nadchodzące lata.

Fear the Wolves – zapowiedziano grę battle royale od twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Adrian Werner, 7 lutego 2018, 11:25

Założone przez współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. studio Vostok Games wspólnie z firmą Focus Home Interactive zapowiedziało postapokaliptyczną strzelankę battle royale zatytułowaną Fear the Wolves.