Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2018, 15:45

autor: AlexB

Fear the Wolves z lepszą optymalizacją i polską wersją językową

Fear the Wolves, czyli sieciowa strzelanka FPP oparta o tryb battle royale od Vostok Games, doczekała się trzeciej aktualizacji. Poprawia ona między innymi optymalizację i wygląd mapy, a także dodaje polską lokalizację.

Od debiutu w ramach Steam Early Access gry Fear The Wolves, czyli sieciowej strzelanki FPP opartej o tryb battle royale w klimatach między innymi cyklu S.T.A.L.K.E.R., minął już niemal miesiąc. Przez cały ten czas twórcy tytułu z ukraińskiego studia Vostok Games uważnie wsłuchiwali się w głosy swojej społeczności i w pocie czoła pracowali nad kolejnymi aktualizacjami. Trzecia z nich wczoraj zadebiutowała na serwerach produkcji.

Wraz z nową aktualizacją Fear the Wolves zmian doczekała się między innymi mapa. - Fear the Wolves z lepszą optymalizacją i polską wersją językową - wiadomość - 2018-09-18
Wraz z nową aktualizacją Fear the Wolves zmian doczekała się między innymi mapa.

Najnowsza łatka do Fear the Wolves skupia się przede wszystkim na poprawie optymalizacji, czyli elementu, na który bardzo często narzekają gracze w recenzjach na Steamie. Nie oznacza to jednak, że aktualizacja nie dodaje innych ciekawych rzeczy. Zmian doczekał się między innymi wygląd mapy. Wraz z patchem twórcy dodali do niej szereg nowych miejsc, jak na przykład wieś Kopaczi, oraz zmodyfikowali kilka starych, w tym magazyny gazu i betoniarnię. Ponadto ulepszono efekty wizualne i dźwiękowe, animacje, wprowadzono kolejne elementy kosmetyczne oraz nagrody za dokonania podczas meczów, wyeliminowano liczne bugi i wiele więcej. Z naszego punktu widzenia istotna może być jeszcze informacja, że wczorajsza łatka wprowadziła do Fear the Wolves polską wersję językową.

Pełen spis zawartości nowego patcha znajdziecie tutaj.

Pełna wersja Fear the Wolves ma pojawić się w przyszłym roku. Według obietnic twórców, przez cały czas trwania wczesnego dostępu tytuł będzie intensywnie rozwijany oraz ulepszany. Jeśli tak się stanie i produkcja zostanie doprowadzona do stanu pełnej używalności jeśli chodzi o optymalizację, to może ona znaleźć swoją niszę. Wyróżnia się bowiem nie tylko specyficznym klimatem czarnobylskiej Zony, ale również nietypową rozgrywką, w ramach której gracze muszą zmagać się nie tylko z innymi, ale również z niebezpiecznymi zwierzętami, radioaktywnymi strefami oraz zmiennymi warunkami pogodowymi.

Grupa Webedia jest partnerem projektu Fear the Wolves wydawanego przez Focus Home Interactive.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fear the Wolves
  2. Fear the Wolves – poradnik do gry
  3. Fear the Wolves - kompendium wiedzy