Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2018, 09:33

autor: Movis

Fear the Wolves – dziś premiera we Wczesnym Dostępie

Deweloper Vostok Games ma jeszcze dziś oddać w ręce graczy swoją strzelankę battle royale Fear the Wolves. Dostępne są też informacje o cenie produktu, a z okazji prapremiery zaplanowano sesję z twórcami gry.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, jeszcze dziś spodziewać się można startu powszechnej bety strzelanki Fear the Wolves w programie Wczesnego Dostępu Steam. Jak na razie oficjalna strona produktu pozostaje ździebko enigmatyczna, bo zabrakło typowego odliczania godzin do debiutu. Z dostępnej grafiki wynika jednak, że o 19:00 czasu polskiego odbędzie się sesja z deweloperami, czyli najpewniej graczom przyjdzie poczekać jeszcze parę godzin.

Ostatni wakacyjny wypad – wycieczka do Zony. - Fear the Wolves – dziś premiera we Wczesnym Dostępie - wiadomość - 2018-08-28
Ostatni wakacyjny wypad – wycieczka do Zony.

Ostatni element układanki przynosi zaś dyskusja na forum wydawcy, gdzie padła informacja o planowanej cenie tytułu. Za dostęp do Zony zapłacimy ok. 73-85 zł, zależnie od tego czy autorzy zdecydują się na przelicznik z dolarów, czy waluty euro. Należy wspomnieć, że twórcy planują podwyższać cenę gry wraz z postępami w jej tworzeniu.

Oficjalna premiera Fear the Wolves zaplanowana została na 2019 rok, kiedy pojawić się ma wersja 1.0 na PC oraz edycja na konsole PS4 i XONE. Zanim to nastąpi, ekipa z Vostok Games planuje m.in. rozwinąć elementy PVE, nieco wydłużyć czas trwania pojedynczego meczu, dodać nowy tryb gry i ulepszyć rozgrywkę pod względem technicznymi.

Grupa Webedia jest partnerem projektu Fear the Wolves wydawanego przez Focus Home Interactive.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fear the Wolves
  2. Wszystko o Fear the Wolves
  3. Graliśmy w Fear the Wolves – oto pięć największych zagrożeń w zonie