Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Last of Us: Part II

Reddit: PlayStation 5 w 2020 roku; nowa wersja PlayStation VR w drodze

AlexB, 19 listopada 2018, 10:55

Pojawiły się kolejne plotki dotyczące PlayStation 5. Użytkownik Reddita o pseudonimie RuthenicCookie zdradził, że konsola Sony zadebiutuje w 2020 roku, a Death Stranding, The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima oraz... Anthem będą jej tytułami startowymi (ten ostatni zresztą ma rzekomo zaliczyć opóźnienie). Ponadto w produkcji jest PlayStation VR 2.

W The Last of Us: Part 2 pojawią się towarzysze

AlexB, 12 lipca 2018, 10:01

W trakcie rozmowy z serwisem BuzzFeed Neil Druckmann ze studia Naughty Dog zdradził, że w The Last of Us: Part II, podobnie jak w pierwszej części, w podróży będzie nam towarzyszyła postać niezależna. Nie wiadomo jednak, kto to może być.

Ellie jedyną grywalną postacią w The Last of Us: Part 2

Riddick, 14 czerwca 2018, 11:37

Na zamkniętym pokazie The Last of Us: Part 2 dyrektor artystyczny gry potwierdził, że Ellie będzie jedyną grywalną postacią. Oprócz tego poznaliśmy garść informacji odnośnie głównej bohaterki. Niestety rola Joela w produkcji nadal pozostaje nieznana.

The Last of Us Part 2 – w grze powróci tryb sieciowy

Entelarmer, 13 czerwca 2018, 17:27

Serwis GameSpot przeprowadził wywiad z reżyserami gry The Last of Us: Part II. Anthony Newman i Kurt Margenau potwierdzili powrót trybu wieloosobowego, aczkolwiek nie zdradzili żadnych konkretnych informacji.

The Last of Us Part 2 – informacje o fabule i zmianach w mechanice

Vergil, 13 czerwca 2018, 10:38

Podczas tegorocznych targów E3 ekipa Naughty Dog nie tylko pokazała światu pierwszy gameplay z The Last of Us: Part II, lecz także podzieliła się informacjami na temat warstwy fabularnej gry oraz licznych usprawnień w mechanice względem pierwszej części.

The Last of Us Part 2 - imponująca prezentacja rozgrywki

Adrian Werner, 12 czerwca 2018, 03:27

Na konferencji zorganizowanej z okazji E3 firma Sony pokazała kilkunastominutową prezentację The Last of Us: Part II, zawierającą zarówno sceny przerywnikowe, jak i obszerne fragmenty rozgrywki.

Na E3 2018 Sony pokaże m.in. Death Stranding i The Last of Us: Part 2

Góral, 12 maja 2018, 08:36

Firma Sony zdradziła pierwsze produkcje, które doczekają się prezentacji podczas targów E3. Obejrzymy pokazy m.in. Death Stranding od Kojima Productions, The Last of Us: Part II autorstwa Naughty Dog i Ghost of Tsushima od Sucker Punch.

Nowe informacje na temat The Last of Us Part 2

godrikus, 11 grudnia 2017, 11:18

W trakcie panelu dyskusyjnego na PlayStation Experience w Kalifornii ekipa odpowiedzialna za The Last of Us: Part II podzieliła się kilkoma nowymi informacjami – między innymi na temat umiejscowienia akcji, obsady aktorskiej, fabuły i terminu kolejnego pokazu produkcji. Natomiast kolejnych ważnych materiałów z gry możemy spodziewać się na E3 2018.

The Last of Us: Part 2 gotowe w 50-60 procentach

Ender, 10 grudnia 2017, 16:21

Podczas panelu dyskusyjnego zorganizowanego na imprezie PlayStation Experience Neil Druckmann z Naughty Dog zdradził, że gra The Last of Us: Part II jest ukończona w 50-60%. Twórca podzielił się też kilkoma innymi ciekawostkami związanymi z tytułem.

Wszystko o The Last of Us: Part 2 (fabuła, rozgrywka, spekulacje i plotki) – Akt. #2

Ender, 22 listopada 2017, 18:12

Kompendium zawiera większość dotychczasowych informacji na temat gry The Last of Us: Part II, będącej kontynuacją przebojowej produkcji studia Naughty Dog, która ukazała się w 2013 roku na PlayStation 3.

The Last of Us: Part II zabierze nas do Seattle?

Jakub Mirowski, 5 listopada 2017, 15:52

Po dokładnej analizie dostępnych materiałów promocyjnych gry The Last of Us: Part II jeden z użytkowników forum Reddit wysnuł teorię, że miejscem akcji produkcji Naughty Dog będzie miasto Seattle w stanie Waszyngton.

The Last of Us: Part II - mocny trailer gry

Góral, 30 października 2017, 18:07

The Last of Us: Part II, wyczekiwana przygodowa gra akcji od studia Naughty Dog, doczekała się nowego zwiastuna, na którym zaprezentowano niewidziane wcześniej postacie.

Shannon Woodward z serialu Westworld w obsadzie The Last of Us: Part II

Gameplay, 10 kwietnia 2017, 10:56

Do obsady aktorskiej gry The Last of Us: Part II - kontynuacji jednego z największych hitów ostatnich lat - dołączyła Shannon Woodward, znana z występu w serialu Westworld.

Wieści ze świata (The Last of Us: Part II, Dishonored 2, THQ Nordic, WoW, Nexus: The Jupiter Incident, SEGA) 6/12/2016

Draug, 6 grudnia 2016, 18:05

Dziś piszemy o nowych szczegółach na temat The Last of Us: Part II, finalnej wersji patcha 1.3 do Dishonored 2, kolejnych markach kupionych przez THQ Nordic i planach firmy wobec Nintendo Switch, dacie ponownego uruchomienia serwera Nostalrius (teraz Elysium) z World of Warcraft w wersji Vanilla, nowym patchu do Nexus: The Jupiter Incident (12 lat po premierze gry) oraz o zapowiedzi ekranizacji marek Altered Beast i Streets of Rage. Witajcie w wieścaich ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Last of Us: Part II w produkcji (aktualizacja: dodatkowe konkrety)

Adrian Werner, 4 grudnia 2016, 05:19

Podczas imprezy PlayStation Experience największą niespodziankę zostawiono na sam koniec. Galę zamknął bowiem zwiastun zapowiadający The Last of Us: Part II.

Naughty Dog powróci do prototypów The Last of Us 2 po ukończeniu DLC do Uncharted 4

Adrian Werner, 5 kwietnia 2016, 11:40

Dyrektor kreatywny studia Naughty Dog zdradził, że zespół pracował jakiś czas temu nad prototypami The Last of Us 2. Twórcy zamierzają do nich powrócić po ukończeniu dodatków DLC do Uncharted 4: A Thief’s End.

Przedstawiciel Naughty Dog sugeruje, że The Last of Us 2 istnieje?

Bard, 16 września 2015, 16:55

Podczas streama prowadzonego w związku z nadchodzącą premierą kolekcji Uncharted dla posiadaczy PlayStation 4, jeden z twórców subtelnie nawiązał do The Last of Us 2. Mimo że oficjalnie istnienie sequela nie jest potwierdzone, nie jest to pierwszy raz, gdy słyszymy o możliwej kontynuacji dzieła Naughty Dog.

The Last of Us 2 w produkcji, twierdzi Nolan North a.k.a. Nathan Drake

Draug, 30 czerwca 2015, 12:30

Podczas konwentu Metrocon aktor Nolan North, znany głównie z roli Nathana Drake’a w serii Uncharted, wyjawił, że studio Naughty Dog tworzy The Last of Us 2. Zdradził także, jaki wpływ na fabułę Uncharted 4: A Thief’s End miało odejście z zespołu Amy Hennig, dotychczasowej scenarzystki i dyrektor kreatywnej tego cyklu przygodowych gier akcji.

Naughty Dog skupia się na Uncharted 4, potencjalne The Last of Us 2 odłożone

Entelarmer, 13 stycznia 2015, 12:35

Bruce Straley i Neil Druckmann ze studia Naughty Dog, twórcy The Last of Us, oznajmili w wywiadzie dla czasopisma Game Informer, że do czasu ukończenia Uncharted 4: A Thief’s End wszelkie inne produkcje studia zostają odłożone na bok. Oznacza to, że o możliwym sequelu TLoU nie usłyszymy jeszcze długo.

The Last of Us 2 potwierdzone?

Entelarmer, 22 grudnia 2014, 10:00

Z informacji opublikowanych przez Michaela Knowlanda, byłego pracownika studia Naughty Dog, wynika, że od dłuższego czasu powstaje The Last of Us 2 – sequel jednej z najwyżej ocenianych gier na PlayStation 3 i PlayStation 4.

The Last of Us – objętość edycji Remastered, sequel i inne wieści

Draug, 22 lipca 2014, 13:30

W ostatnich dniach pojawiło się sporo różnych wieści na temat gry The Last of Us. Dowiedzieliśmy się, że instalacja wersji Remastered na PlayStation 4 pochłonie 50 GB wolnego miejsca, w dniu premiery tej edycji zostanie wypuszczony patch z nowymi funkcjami, a 28 lipca w USA odbędzie się ciekawe wydarzenie dedykowane dziełu studia Naughty Dog. Poruszono też ponownie temat kontynuacji gry.