Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Last of Us: Part II

Premiera The Last of Us 2 zostanie opóźniona, twierdzi Jason Schreier [AKTUALIZACJA]

Vergil, 24 października 2019, 17:01

The Last of Us: Part II ma zadebiutować 21 lutego 2020 roku. Jason Schreier z serwisu Kotaku twierdzi jednak, że najnowsze dzieło studia Naughty Dog doczeka się „obsuwy” – na szczęście niezbyt dużej.

Imponujące wyniki sprzedaży The Last of Us i Uncharted 4

Vergil, 14 października 2019, 09:37

W dniu dziesiątych urodzin gry Uncharted 2: Among Thieves poznaliśmy imponujące wyniki sprzedaży innych produkcji studia Naughty Dog. Choć wśród nich prym wiedzie pierwsze The Last of Us, po piętach depcze mu Uncharted 4: A Thief’s End.

Każda postać w The Last of Us 2 będzie miała bijące serce

Serek, 3 października 2019, 08:17

Studio Naughty Dog przyzwyczaiło graczy do wysokiego poziomu szczegółów w swoich grach. W The Last of Us: Part II każda postać będzie miała bijące serce, które wpłynie na jej zachowanie. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

W ilu klatkach działa The Last of Us 2 na PS4 Pro? Zobacz test Digital Foundry

Aquma, 1 października 2019, 17:28

Na kanale Digital Foundry w serwisie YouTube pojawiła się analiza technologiczna fragmentu gameplayu z The Last of Us: Part II. Poznaliśmy m.in. prawdopodobną rozdzielczość i liczbę klatek animacji na sekundę w nowej produkcji studia Naughty Dog.

The Last of Us Part 2 będzie najdłuższą grą Naughty Dog

aadamus, 30 września 2019, 20:38

Naughty Dog ma ambitne plany wobec The Last of Us Part 2. Według zapowiedzi twórców, do ukończenia tytułu będziemy potrzebowali znacznie więcej czasu niż w przypadku innych produkcji stworzonych przez studio.

Zobacz bohaterów The Last of Us 2 w wersji z klocków LEGO

Serek, 30 września 2019, 10:39

Adam J. Middleton, artysta koncepcyjny z firmy Weta Workshop, stworzył grafiki prezentujące postaci z The Last of Us: Part II w wersji z klocków LEGO. Fani wiele by dali, aby ta wizja się urzeczywistniła.

The Last of Us 2 - twórcy zadbają o sztuczną inteligencję towarzyszy

Serek, 29 września 2019, 09:48

Jeden z twórców z Naughty Dog zdradził, że studio pracuje nad ulepszeniem sztucznej inteligencji towarzyszy w The Last of Us: Part II. Koniec z kompanami, którzy byli dla wrogów niczym powietrze.

The Last of Us 2 - fragmenty gameplayu z komentarzem deweloperów

Aquma, 27 września 2019, 11:21

Firma Sony opublikowała materiał, w którym deweloperzy ze studia Naughty Dog opowiadają o pracy nad The Last of Us: Part II. W filmie nie zabrakło też fragmentów rozgrywki.

The Last of Us 2 bez multiplayera. Nowe informacje i wrażenia z pokazu

Froozyy, 26 września 2019, 20:57

Odbył się zamknięty pokaz The Last of Us: Part II, na którym ujawniono, że w grze jednak nie pojawi się tryb multiplayer. Grywalne demo ukazało również kilka nowych mechanik oraz przeciwników, na których natknie się Ellie.

Edycje kolekcjonerske i inne wydania The Last of Us 2. Rusza pre-order

Vergil, 24 września 2019, 23:49

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskich i innych wydań gry The Last of Us: Part II; ich ceny powinny zostać ujawnione niebawem. Ponadto zdradzono, jakie bonusy będą czekać na każdego, kto zdecyduje się złożyć pre-order na omawiany tytuł.

Data premiery i klimatyczny zwiastun The Last of Us 2

Vergil, 24 września 2019, 22:25

Firma Sony Interactive Entertainment w końcu podzieliła się datą premiery gry The Last of Us Part 2. Poza tym doczekaliśmy się klimatycznego zwiastuna, w którym pojawiają się zmutowani przeciwnicy i Joel we własnej osobie.

Nadchodzą wieści o The Last of Us Part 2? Sony szykuje nowe State of Play [Aktualizacja]

Vergil, 19 września 2019, 18:37

W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna transmisja z cyklu State of Play. Wiele wskazuje na to, że tym razem Sony i Naughty Dog odkryją skrywane dotąd karty związane z grą The Last of Us: Part II.

The Last of Us: Part 2 - nowe informacje o grze już pod koniec miesiąca

AlexB, 10 września 2019, 10:47

Geoff Keighley ogłosił na Twitterze, że 24 września odbędzie się pokaz gry The Last of Us: Part 2 dla mediów. Najprawdopodobniej podczas niego pokazany zostanie nowy gameplay tytułu, który wcześniej mieli okazję obejrzeć uczestnicy GME 2019.

Marvel's Spider-Man z edycją gry roku i gameplay z The Last of Us: Part 2 na GME 2019 - wieści

AlexB, 29 sierpnia 2019, 14:55

Dziś piszemy o debiucie Spider-Mana w edycji gry roku oraz nowych fragmentach rozgrywki z The Last of Us: Part II, które pokazano podczas konferencji GME 2019 (a które wkrótce mają zostać zaprezentowane również szerszej publiczności). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Last of Us 2 prawdopodobnie zadebiutuje w lutym 2020 roku

Aquma, 5 lipca 2019, 12:04

ZhugeEX z forum ResetEra, czyli Daniel Ahmad – starszy analityk Niko Investors – ujawnił, że The Last of Us: Part II od studia Naughty Dog ukaże się w lutym przyszłego roku. Informacje na razie nie zostały potwierdzone, ale są zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami. Gra ma otrzymać cztery edycje: Standard, Special, Collector’s oraz Ellie.

Ellie z The Last of Us 2 o dacie premiery gry

Serek, 16 czerwca 2019, 09:51

Kolejne źródła zdają się potwierdzać, że The Last of Us 2 ukaże się w lutym 2020 roku. Tym razem parę z ust puściła Ashley Johnson, aktorka użyczająca głosu Ellie. Wiadomość pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami.

Jason Schreier zdradza termin premiery The Last of Us Part 2

aadamus, 29 maja 2019, 15:53

Słynny redaktor serwisu Kotaku, Jason Schreier, dotarł do nowych informacji o terminie premiery The Last of Us: Part II. Według jego źródeł kolejna gra studia Naughty Dog pojawi się później, niż donosiły ostatnie przecieki.

The Last of Us 2 i Death Stranding - jutro nowe trailery oraz informacje?

Aquma, 28 maja 2019, 11:36

Wpis Hideo Kojimy na Twitterze sugeruje, że jutro otrzymamy nowe informacje na temat wyczekiwanego Death Stranding. W tym tygodniu być może doczekamy się też kolejnego trailera The Last of Us: Part II.

The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima trafią na PS4, zapewnia Sony

Frozen, 22 maja 2019, 14:06

Coraz więcej osób zastanawia się, czy zapowiadane od dłuższego czasu gry The Last of Us: Part II, Ghost of Tsushima i Death Stranding nie zostały przeniesione w sekrecie na PlayStation 5. Na przeprowadzonej niedawno konferencji dla inwestorów Sony rozwiało te wątpliwości.

Naughty Dog szuka pracowników do dokończenia The Last of Us: Part 2

Jakub Mirowski, 15 maja 2019, 09:53

Na Twitterze jednego z reżyserów gry The Last of Us: Part II ukazał się wpis z ofertami pracy. Sam deweloper twierdzi, że dodatkowi ludzie mają pomóc Naughty Dog w dokończeniu gry, której proces produkcji jest już na finiszu.

Nakręcono ostatnią scenę The Last of Us Part 2

AlexB, 17 kwietnia 2019, 10:39

Ostatnia scena The Last of Us: Part II została nakręcona – taką informację podał na Twitterze Neil Druckmann, czyli wiceprezes i dyrektor kreatywny w studiu Naughty Dog. Data premiery tytułu wciąż jednak nie jest znana.

Gustavo Santaolalla: premiera The Last of Us Part 2 nastąpi bardzo szybko

AlexB, 30 stycznia 2019, 11:48

Podczas niedawnego koncertu w Kuwejcie kompozytor Gustavo Santaolalla, znany między innymi jako twórca muzyki do The Last of Us, zdradził, że premiera drugiej części jest już bardzo bliska. Nie podał jednak konkretnych dat.

Wyniki plebiscytu Gra Roku 2018 - głosowanie redakcji GRYOnline.pl i czytelników

AlexB, 18 stycznia 2019, 15:14

Mamy wyniki kolejnej edycji plebiscytu Gra Roku portalu GRYOnline.pl. Według naszych czytelników, najbardziej udaną produkcją minionych dwunastu miesięcy było Red Dead Redemption 2, a najbardziej oczekiwanym tytułem jest The Last of Us Part 2. Swoich faworytów wybrała również redakcja.

Reddit: PlayStation 5 w 2020 roku; nowa wersja PlayStation VR w drodze

AlexB, 19 listopada 2018, 10:55

Pojawiły się kolejne plotki dotyczące PlayStation 5. Użytkownik Reddita o pseudonimie RuthenicCookie zdradził, że konsola Sony zadebiutuje w 2020 roku, a Death Stranding, The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima oraz... Anthem będą jej tytułami startowymi (ten ostatni zresztą ma rzekomo zaliczyć opóźnienie). Ponadto w produkcji jest PlayStation VR 2.

W The Last of Us: Part 2 pojawią się towarzysze

AlexB, 12 lipca 2018, 10:01

W trakcie rozmowy z serwisem BuzzFeed Neil Druckmann ze studia Naughty Dog zdradził, że w The Last of Us: Part II, podobnie jak w pierwszej części, w podróży będzie nam towarzyszyła postać niezależna. Nie wiadomo jednak, kto to może być.