Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tyranny

Pillars of Eternity oraz Tyranny dziś za darmo w Epic Games Store

Szarmancki, 10 grudnia 2020, 13:28

W Epic Games Store pojawią się dziś kolejne dwie darmowe gry. Tym razem będą to izometryczne RPG - Pillars of Eternity oraz Tyranny.

Pillars of Eternity i Tyranny za tydzień za darmo w Epic Games Store

Aquma, 4 grudnia 2020, 12:10

Na portalu Epic Games Store pojawiła się informacja, że za tydzień gracze będą mogli za darmo zdobyć na omawianej platformie egzemplarze gier Pillars of Eternity i Tyranny.

Bastard's Wound - dziś premiera drugiego dodatku do Tyranny

Góral, 7 września 2017, 13:59

Dziś wieczorem na Steamie ukaże się drugie rozszerzenie do gry RPG Tyranny od studia Obsidian Entertainment. W Bastard's Wound pojawi się m.in. nowa lokacja, a oprócz samego płatnego DLC ukaże się też darmowa aktualizacja.

Tyranny: Bastard’s Wound z datą premiery

Meehow, 23 sierpnia 2017, 16:38

Na trwających targach gamescom w Kolonii zademonstrowano zwiastun Tyranny: Bastard’s Wound, rozszerzenia do ubiegłorocznej gry RPG Tyranny. Poznaliśmy również datę premiery.

Tyranny z pierwszym DLC i darmową aktualizacją; drugi dodatek jeszcze w tym roku

Meehow, 13 czerwca 2017, 21:38

Tyranny, najnowsze RPG od studia Obsidian Entertainment, otrzymało dzisiaj darmową aktualizację, wprowadzają m.in. funkcję Nowej Gry Plus. Ponadto ukazał się pierwszy dodatek DLC rozszerzający zawartość świata przedstawionego. Drugie rozszerzenie, wzbogacające kampanię fabularną Tyranny, ukaże się jeszcze w tym roku.

Tyranny - kompendium wiedzy [Aktualizacja #6 - dodatek Bastard's Wound i aktualizacja 1.2.0]

Adrian Werner, 9 grudnia 2016, 13:10

Niniejsze kompendium wiedzy poświęcone jest grze RPG pt. Tyranny autorstwa studia Obsidian Entertainment, czyli twórców Pillars of Eternity. Będzie ono uzupełnianie o najciekawsze informacje i materiały zarówno przed, jak i po premierze tego tytułu.

Dishonored 2 przejmuje fotel lidera, ale chyba coś jest nie tak. Top 10 Steam (6 - 12 listopada)

Przemysław Zamęcki, 14 listopada 2016, 09:22

Najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji - było Dishonored 2. Również Tyranny dobrze sobie poradziło. Zobacz, jak wygląda pierwsza dziesiątka pecetowych bestsellerów.

Tyranny - pojawiły się pierwsze, pozytywne recenzje gry

Góral, 11 listopada 2016, 10:27

Wczoraj na PC-tach zadebiutowała gra Tyranny - nowe RPG od studia Obsidian Entertainment, znanego chociażby z Pillars of Eternity. Pierwsze recenzje produkcji głoszą, że doczekaliśmy się porządnego tytułu, który jednak nie dorównuje poprzedniej pozycji amerykańskiego dewelopera.

Dziś premiera Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment

Jakub Mirowski, 10 listopada 2016, 11:20

Dziś na rynku debiutuje Tyranny - klasyczny RPG studia Obsidian Entertainment, odpowiedzialnego m.in. za Pillars of Eternity. Gra będzie dostępna w naszym kraju w polskiej wersji językowej.

Tyranny - system walki, reputacji i wytwarzania czarów na nowym materiale wideo

Góral, 6 listopada 2016, 16:03

Studio Obsidian Entertainment opowiedziało na nowym materiale wideo o mechanice rozgrywki w Tyranny. Poznaliśmy m.in. szczegóły związane z systemem walki, reputacji, rozwoju postaci i nie tylko. Premiera produkcji odbędzie się 10 listopada bieżącego roku.

Tyranny w planie wydawniczym Cenegi

luckie, 20 października 2016, 13:26

Tyranny ukaże się w naszym kraju nakładem wydawniczym firmy Cenega. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) lub angielskiej wersji językowej. W wybranych sklepach oferowana ma być pudełkowa limitowana edycja specjalna w cenie edycji standardowej.

Tyranny – prezentacja pierwszych 100 minut rozgrywki i systemu Podboju

Movis, 18 października 2016, 11:10

Producent Obsidian Entertainment po raz kolejny prezentuje znaczny fragment gry Tyranny – cRPG-a w starym stylu. Tym razem zobaczyć można sam początek przygody oraz strategiczny system Podboju.

Tyranny od Obsidian Entertainment z datą premiery

Vergil, 13 października 2016, 19:39

Zespół Obsidian Entertainment w pocie czoła pracuje nad kolejną grą i choć Tyranny zapowiada się na nieco mniej rozbudowaną produkcję aniżeli Pillars of Eternity, twórcy mają w rękawie niejednego asa. Deweloperzy podzielili się z graczami datą premiery — miłośnicy erpegów nie będą musieli długo czekać.

50 minut rozgrywki z Tyranny – twórcy prezentują system tworzenia zaklęć

luckie, 23 września 2016, 15:38

W sieci pojawił się obszerny materiał z rozgrywką z Tyranny. W filmie przedstawiciel studia Obsidian Entertainment opowiada i pokazuje, jak wygląda system tworzenia zaklęć w grze oraz jak sprawdzają się one w boju.

Tyranny - RPG studia Obsidian zaoferuje system tworzenia zaklęć

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 16:45

Serwis Polygon opublikował artykuł opisujący system magii w Tyranny, czyli grze RPG od studia Obsidian Entertainment. Produkcja pozwoli graczom na tworzenie własnych zaklęć.

Twórcy Tyranny opowiadają o świecie gry i wyborach moralnych

luckie, 17 sierpnia 2016, 20:57

Studio Obsidian Entertainment wypuściło pierwszy dziennik dewelopera na temat gry Tyranny. Film skupia się na uniwersum produkcji oraz dylematach natury moralnej, przed którymi stanie gracz.

Zobacz gameplay z Tyranny, nowego erpega Obsidianu

Maiman, 15 lipca 2016, 18:58

Tyranny, czyli nowa gra RPG twórców m.in. Pillars of Eternity czy Fallout: New Vegas, doczekała się 40-minutowego gameplayu. Fragment rozgrywki eksploatuje mechanikę produkcji i zawiera komentarz twórców.

Tyranny bez "bratobójczego ognia" - twórcy ujawniają zmiany w walce

Entelarmer, 1 lipca 2016, 11:20

Brian Heins ze studia Obsidian Entertainment ujawnił garść informacji na temat systemu walki w Tyranny. Jak czytamy we wpisie na blogu twórców, w grze zabraknie "bratobójczego ognia", a wiele mechanizmów związanych z tym aspektem rozgrywki zostanie zmodyfikowanych w stosunku do Pillars of Eternity.

Tyranny - dziewięć minut rozgrywki z RPG-a studia Obsidian

Adrian Werner, 19 czerwca 2016, 10:29

Pojawił się zapis prezentacji gry Tyranny z targów E3. Dzięki temu możemy obejrzeć ponad dziewięć minut rozgrywki z następnego RPG-a studia Obsidian Entertainment.

Tyranny - nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Entelarmer, 13 czerwca 2016, 23:21

W trakcie targów E3 2016 studio Obsidian Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun gry Tyranny. Choć skupia się on na filmowych scenkach, nie zabrakło też fragmentów przedstawiających rozgrywkę w najnowszej produkcji twórców Pillars of Eternity.

Tyranny - nowe informacje o systemie rozgrywki

Adrian Werner, 5 maja 2016, 11:05

Studio Obsidian Entertainment ujawniło sporo nowych informacji na temat mechanizmów rozgrywki w obiecującej grze RPG Tyranny. M.in. dowiedzieliśmy się, jak będą działać umiejętności oraz system rozwoju postaci.

Tyranny - nowe RPG Obsidianu ukaże świat, w którym wygrało zło

Adrian Werner, 16 marca 2016, 10:18

Studio Obsidian Entertainment oraz firma Paradox Interactive zapowiedziały grę Tyranny, czyli pecetowego RPG-a osadzonego w świecie fantasy, w którym zwyciężyły siły zła. W kampanii gracze wcielą się w oficera armii mrocznego lorda.