Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2017, 14:19

autor: Góral

Bastard's Wound - dziś premiera drugiego dodatku do Tyranny

Dziś wieczorem na Steamie ukaże się drugie rozszerzenie do gry RPG Tyranny od studia Obsidian Entertainment. W Bastard's Wound pojawi się m.in. nowa lokacja, a oprócz samego płatnego DLC ukaże się też darmowa aktualizacja.

Jeżeli spodobała Wam się ostatnia gra studia Obsidian Entertainment zatytułowana Tyranny, to mamy dobre wieści, gdyż dziś ukaże się rozszerzenie fabularne Bastard's Wound. Zostanie ono odblokowane na Steamie za kilka godzin. U rodzimych sprzedawców możecie je zamawiać już od jakiegoś czasu. Ceny zaczynają się od około 42 zł, a po szczegóły odsyłamy do widocznej obok ramki. Niestety w momencie pisania tej wiadomości w sieci nie były jeszcze dostępne recenzje dodatku, więc na razie musi nam wystarczyć to, co o projekcie mówią jego twórcy.

Tyranny: Bastard's Wound będzie większym dodatkiem, niż wydane w czerwcu Tales from The Tiers. - Bastard's Wound - dziś premiera drugiego dodatku do Tyranny - wiadomość - 2017-09-10
Tyranny: Bastard's Wound będzie większym dodatkiem, niż wydane w czerwcu Tales from The Tiers.
Bastard's Wound w skrócie:
  • drugi dodatek do gry RPG Tyranny;
  • zostanie odblokowany na Steamie dziś wieczorem;
  • rozszerzenie wprowadzi m.in. nową lokację;
  • wraz z dodatkiem pojawi się darmowa aktualizacja gry.

Jest to drugi dodatek do niezłej produkcji RPG. Pierwszy, zatytułowany Tales from The Tiers, ukazał się w czerwcu i wprowadził do przygody nowe wydarzenia, dodatkowe przedmioty itd. Bastard's Wound jest bardziej rozbudowane, a jego główną atrakcją jest zupełnie nowa lokacja w obrębie Teras. Jest to nielegalna osada stanowiąca schronienie dla zbiegów wojennych i tylko od nas zależy, jak potoczą się losy jej mieszkańców. Ponadto rozszerzenie oferuje kolejne misje pozwalające lepiej poznać historie Zwrotki, Barika oraz Lantry’ego.

Podobnie jak w przypadku premiery Tales from The Tiers, którą uzupełniono darmową aktualizacją, tak i przy okazji debiutu Bastard's Wound doczekamy się kolejnego patcha. Zawierać ma on m.in. nowe dialogi, więcej zawartości do trzeciego aktu „podstawki” i jeszcze jedno zakończenie gry.