Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Afterfall: InSanity

Afterfall: InSanity znalazło 300 tysięcy nabywców. Nicolas Games wychodzi na plus

luckie, 12 lutego 2014, 11:41

Polska produkcja Afterfall: InSanity w ciągu dwóch lat od premiery znalazła 300 tysięcy nabywców. Na dobrą sprzedaż wpłynęły różne akcje promocyjne w serwisach dystrybucji cyfrowej. Dzięki temu studio Nicolas Games zniwelowało pokaźną stratę finansową i zakończyło 2013 rok na plusie.

Wieści ze świata (Mass Effect, BioShock: Infinite, Afterfall: InSanity) 21/12/12

Sarge, 21 grudnia 2012, 14:10

Dziś piszemy m.in. o promocyjnej cenie Mass Effect, ścieżce dźwiękowej gry BioShock: Infinite, darmowym dodatku DLC do Afterfall: InSanity, a także premierze produkcji Anomaly Korea na urządzeniach mobilnych. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nicolas Games dogadało się z Epic Games w sprawie licencji na Unreal Engine

Hed, 7 grudnia 2012, 12:46

Spółka Nicolas Games podpisała porozumienie z firmą Epic Games w sprawie licencji na silnik Unreal Engine 3. Amerykański producent oskarżył twórców Afterfall: InSanity o nieuregulowanie należności finansowych i żądał wycofania gry ze sprzedaży.

Afterfall: InSanity komercyjnym fiaskiem. Szczegóły na temat Edycji Rozszerzonej

Kono, 22 czerwca 2012, 14:15

W sieci pojawiły się informacje o słabych wynikach finansowych gry Afterfall: InSanity. Poznaliśmy również szczegóły dotyczące Edycji Rozszerzonej polskiego survival horroru, a twórcy udostępnili filmik prezentujący nową wersję tytułu.

Twórcy Afterfall: InSanity przeżywają ciężkie chwile

Olek, 28 maja 2012, 18:40

Mocno niepokojące informacje o sytuacji w Nicolas Games opublikował serwis gram.pl. Według anonimowych źródeł z należącym do spółki studiem deweloperskim Intoxicate pożegnała się znaczna część ekipy odpowiedzialnej za Afterfall: InSanity. Prezes Tomasz Majka uspokaja i twierdzi, że przynajmniej na tę chwilę firmie nie grozi upadłość.

Afterfall: InSanity - Edycja Rozszerzona w trzecim kwartale 2012

Muninn, 5 marca 2012, 14:10

Studio Nicolas Games Intoxicate zapowiedziało wydanie Edycji Rozszerzonej gry Afterfall: InSanity. Ulepszona wersja Afterfalla ma się pojawić w trzecim kwartale 2012 roku, a poprawki jakie zostaną w niej wprowadzone dotyczyć będą m.in. animacji, systemu walki i efektów psychozy.

Czy twórcom Afterfall: InSanity grozi upadłość?

Olek, 9 lutego 2012, 15:05

Do katowickiego sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Nicolas Games S.A. Domaga się tego były właściciel studia Frontline - firma Nawar, której twórcy gry Afterfall: InSanity winni są ponoć 200 tys. zł.

Twórcy Afterfall: InSanity dają 50% zniżki i soundtrack z gry

Len, 9 grudnia 2011, 18:03

Firma Nicolas Entertainment Group rozesłała e-maile do wszystkich, którzy wzięli udział w akcji „Afterfall: InSanity za 1$”. W ich treści znalazł się kod uprawniający do zakupu gry z 50% zniżką, soundtrack oraz specjalna ankieta, w której można wybrać fundację charytatywną, na konto której ma zostać przekazana uzbierana kwota.

Afterfall: Pearl of the Wasteland kolejną odsłoną polskiej serii Afterfall?

Sarge, 9 grudnia 2011, 12:30

Jeden z ostatnich zwiastunów polskiej gry Afterfall: InSanity zawiera prezentację obrazka z logo Afterfall: Pearl of the Wasteland. Całkiem możliwe, że jest to tytuł nowej odsłony serii.

Kto próbował manipulować oceną czytelników Afterfall: InSanity na gry-online.pl?

Łukasz Malik, 2 grudnia 2011, 12:30

Wykryliśmy działanie skyptu, który systematycznie zwiększał ocenę czytelników Afterfall: InSanity. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i dotarciem do sprawców tego incydentu.

Afterfall: InSanity na PC trafił do sprzedaży

Len, 25 listopada 2011, 13:32

Dziś swoją premierę ma pecetowa edycja Afterfall: InSanity, gry autorstwa polskiego studia Nicolas Intoxicate. Afterfall: InSanity, oprócz standardowego wydania w cenie 99,99 złotych, dostępny jest także w edycji kolekcjonerskiej, w której skład wchodzą: plecak schronu „Chwała”, t-shirt z logo gry, ponad 140-stronicowe kompendium wiedzy, kalendarz ścienny oraz płyta ze ścieżką dźwiękową. Cena takiego wydania to 199,99 zł.

Afterfall: InSanity - Amnesty International rezygnuje ze wspierania akcji charytatywnej Nicolas Games

Sarge, 22 listopada 2011, 11:30

Organizacja charytatywna Amnesty International zrezygnowała ze współpracy z firmą Nicolas Games, producentem gry Afterfall: InSanity. Prezes polskiego studia zdradził także, że tytuł pojawi się w usłudze OnLive.

„Złoty” status i demo gry akcji Afterfall: InSanity w polskiej wersji językowej

Sarge, 16 listopada 2011, 10:10

Firma CD Projekt udostępniła wersję demonstracyjną gry akcji Afterfall: InSanity w polskiej wersji językowej. Przy okazji poinformowano, że produkcja rodzimego studia Nicolas Games Intoxicate uzyskała „złoty” status i trafiła do tłoczni.

Demo gry Afterfall: inSanity już do pobrania

Olek, 15 listopada 2011, 16:14

Zgodnie z obietnicą, 10 dni przed premierą, ukazała się demonstracyjna wersja gry Afterfall: inSanity. Ważące 1,8GB demo pozwala zapoznać się z fragmentem kampanii dla jednego gracza i wyrobić sobie opinię o potencjale debiutanckiego dzieła studia Nicolas Games Intoxicate.

Skład Edycji Kolekcjonerskiej Afterfall: InSanity ujawniony

sathorn, 10 listopada 2011, 14:19

Jeżeli zainteresował Was najnowszy tytuł polskiego dewelopera Nicolas Games, to musicie rzucić okiem na edycję kolekcjonerską, której skład opublikował dziś polski dystrybutor gry, firma CD Projekt.

Data wydania dema gry Afterfall: InSanity i współpraca z Amnesty International

Sarge, 18 października 2011, 10:40

Gra akcji Afterfall: InSanity w listopadzie doczeka się wersji demonstracyjnej prezentującej fragment kampanii dla jednego gracza. Polski deweloper Nicolas Games Intoxicate podpisał także umowę z organizacją Amnesty International.

Afterfall: InSanity za niecałe 4 złote? To możliwe

Sarge, 10 października 2011, 12:25

Rozpoczęto przyjmowanie zamówień przedpremierowych na grę Afterfall: InSanity. Polski deweloper Nicolas Games zaproponował rewolucyjny model dystrybucji, pozwalający zakupić cyfrową wersję długo oczekiwanej produkcji za jednego dolara (ok. 3,25 złotych bez podatku VAT).

Główny bohater Afterfall: InSanity przemówi głosem Michała Żebrowskiego

Kono, 7 października 2011, 13:53

Firma CD Projekt ujawniła, że główny bohater polskiej gry Afterfall: InSanity przemówi głosem Michała Żebrowskiego. Sławny aktor wcieli się w rolę Alberta Tokaja.

Znamy datę premiery pecetowej wersji Afterfall: InSanity

Olek, 3 października 2011, 12:45

Firma Nicolas Games poinformowała o terminie premiery pecetowej wersji gry Afterfall: InSanity. Wyczekiwany survival-horror studia Intoxicate zadebiutuje 25 listopada. Tytuł pojawi się w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy cyfrowej stworzonej przez wrocławską firmę Tro Media.

Premiera Afterfall: InSanity na PC w listopadzie

Soviet, 26 września 2011, 21:55

Afterfall: InSanity w wersji na pecety trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Firma Intoxicate Studios poinformowała, że w ten survival horror pogramy jeszcze w listopadzie.

Nowy film z Afterfall: InSanity. Jak bardzo zmieniła się gra?

Hed, 25 września 2011, 09:46

W sieci pojawił się nowy film z Afterfall: InSanity, polskiego survival horroru, za który odpowiada studio Nicolas Games. Twórcy gry pokazują w nim, jak bardzo zmieniła się ona w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Produkcja kojarząca się z takimi hitami jak Dead Space, będzie kosztowała kilkanaście milionów złotych.

Produkcja polskiej gry Afterfall: InSanity pochłonie kolejne miliony złotych

DogGhost, 22 września 2011, 09:35

Firma Nicolas Games zamierza pozyskać od akcjonariuszy kolejne 9 mln zł na dokończenie konsolowych wersji gry Afterfall: InSanity, choć na produkcję wszystkich edycji wydano już prawie 10 mln zł.

W konsolowe Afterfall: InSanity zagramy najwcześniej w 2012 roku

Łosiu, 12 sierpnia 2011, 09:32

Nicolas Games rozwiązał umowę z firmą Just a Game czego wynikiem jest zawieszenie prac na portem gry na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Afterfall: InSanity ukaże się zgodnie z planem w czwartym kwartale tego roku jedynie na pecetach.

Nowy zwiastun Afterfall: InSanity pokazuje fragmenty rozgrywki

Sarge, 10 czerwca 2011, 09:56

Polskie studio Nicolas Games Intoxicate ujawniło na targach E3 nowy zwiastun Afterfall: InSanity – nadchodzącego survival horroru utrzymanego w post-apokaliptycznych realiach.

Wysokie aspiracje firmy Nicolas Games. Premiera Afterfall: InSanity pod koniec roku

Olek, 24 marca 2011, 13:00

Do grona polskich producentów gier, którzy zamierzają zawojować światowe rynki, dołączyła katowicka spółka Nicolas Games. Deweloper pracujący nad Afterfall: InSanity zamierza stworzyć grupę, która wspierać będzie twórców niezależnych. Firma niedawno przejęła studio Frontline i już przygotowuje nowe projekty, w tym sieciową grę Arena Morte oraz kolejną odsłonę przygód Larry'ego Laffera.