Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2012, 14:10

autor: Muninn

Afterfall: InSanity - Edycja Rozszerzona w trzecim kwartale 2012

Studio Nicolas Games Intoxicate zapowiedziało wydanie Edycji Rozszerzonej gry Afterfall: InSanity. Ulepszona wersja Afterfalla ma się pojawić w trzecim kwartale 2012 roku, a poprawki jakie zostaną w niej wprowadzone dotyczyć będą m.in. animacji, systemu walki i efektów psychozy.

Producent gry akcji z elementami survival horroru Afterfall: InSanity, Nicolas Games Intoxicate, zapowiedział jej odświeżenie poprzez wydanie specjalnej Edycji Rozszerzonej. Twórcy wprowadzą usprawnienia, które bezpośrednio przełożą się na zwiększenie przyjemności płynącej z rozgrywki, a także poprawią stronę wizualną produkcji

Afterfall: InSanity - Edycja Rozszerzona w trzecim kwartale 2012 - ilustracja #1

Najważniejsze ulepszenia, jakie wprowadzi nowa edycja Afterfall, to:

  • Bardziej dynamiczny system walki (główny bohater atakuje i porusza się z większą prędkością).
  • Poprawione animacje postaci, mimika twarzy, udźwiękowienie otoczenia i bohaterów, cut-sceny (lepsza praca kamery, usprawniony dźwięk i animacje).
  • Większa ilość efektów psychozy (system Fearlock).
  • Poprawiona wydajność.
  • Dodanie nowej broni, punktów zapisu automatycznego (zmieniono też umiejscowienie tych istniejących), efektów świetlnych i specjalnych oraz nowych wariantów zachowań AI.
  • Nowy balans rozgrywki i prowadzenia fabuły.
  • Różne poprawki techniczne i usprawniające rozgrywkę.

O Edycji Rozszerzonej gry wypowiada się Tomasz Majka, producent Afterfall:InSanity:

Rozbudowaliśmy elementy związane z ruchem, zachowaniem i mimiką postaci, dzięki czemu świat Afterfall i bohaterowie stali się bardziej realistyczni. Zajęliśmy się pracą kamery w cutscenach oraz udźwiękowieniem. Gracze zauważą również rozbudowany system Fearlock. We wprowadzaniu zmian sugerowaliśmy się uwagami recenzentów, a przede wszystkim graczy.

Edycja Rozszerzona Afterfall: InSanity zostanie wydana w trzecim kwartale 2012 roku jako bezpłatny patch dla tych, którzy mają lub będą mieli wersję PC gry. W przypadku wersji przeznaczonej na Xbox 360, produkt już w dniu premiery (prawdopodobnie jeszcze w tym roku) będzie zawierał wszystkie zmiany wprowadzone przez twórców w ramach Edycji Rozszerzonej.

Afterfall: InSanity to polska gra akcji (z elementami survival horroru), której akcja rozgrywa się w zniszczonym, postapokaliptycznym świecie. Bohaterem gry jest psychiatra, Albert Tokaj, zamieszkujący schron „Chwała” razem z innymi ocalonymi z kataklizmu ludźmi. Zadaniem gracza jest m.in. uporanie się z tajemniczym schorzeniem, trapiącym mieszkańców schronu i odnalezienie osoby winnej rozprzestrzenienia choroby. Gra znana jest także z nieudanej akcji charytatywnej na rzecz Amnesty International

  1. Recenzja Afterfall: InSanity na gry-online.pl
  2. Zobacz materiały związane z Afterfall: InSanity na Tvgry.pl