Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fable III

Scenarzyści Batman Arkham Knight pracują nad nowym Fable

Aquma, 24 września 2019, 09:28

Kilkoro scenarzystów Rocksteady Studios - odpowiedzialnych m.in. za udane Batman: Arkham Knight - dołączyło do zespołu Playground Games. Deweloperzy podobno pracują nad kolejną częścią cyklu Fable.

Na zapowiedź nowego Fable jeszcze poczekamy

Ender, 11 czerwca 2019, 18:16

Mimo plotek Microsoft nie zapowiedział na tegorocznym E3 nowej odsłony serii Fable. Jak potwierdził reprezentant firmy, na największe zapowiedzi wewnętrznych studiów spółki będziemy musieli jeszcze poczekać, najpewniej do przyszłego roku.

Plotki o Fable 4 – multiplayer, budowanie miast i brak broni palnej

Adrian Werner, 4 czerwca 2019, 09:24

Do sieci trafiły ciekawe plotki odnośnie Fable 4. Dotyczą one m.in. fabuły, silnika graficznego, struktury kampanii i mechanizmów rozgrywki.

Autorzy serii Forza Horizon tworzą Fable 4?

Aquma, 8 stycznia 2018, 11:00

Produkcją nowego Fable może zajmować się odpowiedzialne za Forza Horizon 3 studio Playground Games. Plotka zrodziła się w związku z domysłami byłego dewelopera Lionheart Studios, Dona Williamsona.

Wieści ze świata (Diablo III, Mass Effect 3, Unreal Engine 4, Atari) 28/2/12

Sarge, 28 lutego 2012, 13:15

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamówieniach przedpremierowych na grę Mass Effect 3, zaktualizowanej aplikacji Skill Calculator dla fanów Diablo III, a także zapowiedziach zespołu Avalanche Studios oraz firmy Atari.

Twórcy Fable pracują nad grą MMO?

Kono, 15 grudnia 2011, 10:10

Na stronie Microsoftu pojawiło się ogłoszenie, w którym zespół deweloperski Lionhead poszukuje osoby z doświadczeniem w tworzeniu gier MMO. Nie ujawniono jednak, do jakiego projektu poszukiwany pracownik miałby zostać zatrudniony.

Fable IV w 2013 roku?

Soviet, 22 sierpnia 2011, 13:25

Według najnowszego numeru Official Xbox Magazine, czwartej części Fable należy spodziewać się dopiero w 2013 roku.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Brink, Fable III) 2/06/11

Jiker, 2 czerwca 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever, screenie z grywalnej wersji MGS 3D: Snake Eater, serwisie ze statystykami z gry Brink, a także demie Fable III. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Fable III na PC

Redakcja GRYOnline.pl, 30 maja 2011, 12:38

„Poradnik do Fable III zawiera opis przejścia gry oraz wszystkich zadań pobocznych, a także lokalizację znajdziek: srebrnych i złotych kluczy, demonicznych i złotych wrót, kwiatów z Aurory, książek z Brightwall, gnomów oraz legendarnych broni."

Fable III na PC dostępne w Polsce

Sarge, 20 maja 2011, 09:15

Z wielomiesięcznym opóźnieniem w stosunku do konsolowej wersji, na polskich półkach sklepowych ląduje dzisiaj Fable III na PC. Gra została wydana na Xboksie 360 w październiku ubiegłego roku, a dopiero teraz cieszyć się nią mogą posiadacze komputerów osobistych.

Pecetowe demo Fable III odwołane

Sarge, 12 maja 2011, 08:40

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was, że pecetowa wersja Fable III doczeka się dema pozwalającego sprawdzić ją przed zakupem. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują na to, że do jego publikacji jednak nie dojdzie.

Demo Fable III w przyszłym tygodniu

Kono, 11 maja 2011, 09:20

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które jeszcze nie zdecydowały czy chcą zakupić pecetową wersję gry Fable III. W rozwiązaniu tego dylematu z pewnością powinno pomóc demo gry, które ukaże się 17 maja.

Kulisy produkcji pecetowej wersji Fable III

Sarge, 23 kwietnia 2011, 11:00

Do premiery pecetowego Fable III pozostało już niewiele czasu. W związku z tym studio LionHead udostępniło film z cyklu Kulisy produkcji, w którym omawiana jest zbliżająca się wielkimi krokami komputerowa edycja tego tytułu.

Wieści ze świata (Fable III, Crysis 2, RACE '07) 22/04/11

Jiker, 22 kwietnia 2011, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu produkcji DS Lite, czwartym dodatku do RACE ’07, cyfrowej wersji Fable III, kolekcji Króla Artura, a także planach Cryteka. Zapraszamy do lektury.

Fable III - zmiany w wersji pecetowej

Adrian Werner, 14 kwietnia 2011, 10:16

Od dnia premiery pecetowej wersji Fable III dzieli nas już tylko trochę ponad miesiąc. Okazuje się, że edycja komputerowa w kilku ważnych punktach będzie się znacząco różniła od konsolowego pierwowzoru.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji Fable III

Adrian Werner, 31 marca 2011, 07:31

Posiadacze konsol Xbox 360 od ponad pięciu miesięcy mogą się cieszyć grą Fable III. Wkrótce dołączą do nich również pecetowcy, którzy dzięki wypuszczonym właśnie wymaganiom sprzętowym, mogą już teraz sprawdzić, czy ich konfiguracja da radę udźwignąć najnowszą produkcję studia LionHead.

Peter Molyneux obiecuje - kolejna część Fable będzie zdumiewająca

Olek, 20 marca 2011, 14:20

Szef Lionhead Studios niedawno został członkiem Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Niestety, najnowsza odsłona serii Fable nie zachwyciła jego kolegów z BAFTA. Peter Molyneux z pokorą przyznaje, że pod względem technologii gra nie może równać się z najlepszymi tytułami konkurencji. Obiecuje jednak, że kolejna odsłona cyklu wprawi wszystkich w osłupienie.

Premiera dodatków DLC do Dead Space 2 i Fable III

Sarge, 2 marca 2011, 09:40

Wczoraj na polskim Xbox Live zadebiutowały dodatki DLC do Dead Space 2 oraz Fable III. Pierwszy z nich jeszcze dzisiaj trafi do oferty europejskiego PlayStation Network.

Fable III - wersja PC w maju, nowe DLC do edycji konsolowej w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 25 lutego 2011, 10:13

Mamy dobre wieści dla fanów trzeciej odsłony serii Fable. Microsoft ujawnił wreszcie datę premiery wersji pecetowej oraz dodatku Traitors Keep, rozszerzającego zawartość edycji na Xboksa 360.

Fable IV już w planach Lionhead Studios?

Sarge, 11 lutego 2011, 10:10

Myśleliście, że Fable III jest ostatnią częścią serii przygotowywanej przez Petera Molyneux i Lionhead Studios? Niekoniecznie, bo twórcy na swojej oficjalnej stronie właśnie udostępnili specjalną ankietę mającą wybadać, co gracze najbardziej cenią sobie w tym cyklu.

Pecetowe Fable III zaprezentowane w akcji

Sarge, 7 stycznia 2011, 11:25

Gdy na początku sierpnia informowano nas o opóźnieniu premiery pecetowej wersji Fable III wydawało nam się, że chodzi o różnicę rzędu co najwyżej kilku tygodni w stosunku do edycji na Xboksa 360. Tymczasem posiadacze komputerów osobistych dalej nie mogą pograć w dzieło Lionhead Studios i można się tylko zastanawiać, kiedy taka możliwość nadejdzie. Cóż, być może już niedługo.

Wieści ze świata (World of Warcraft: Cataclysm, Minecraft, Fable III) 17/12/10

Jiker, 17 grudnia 2010, 12:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie startu otwartej bety Bloodline Champions, nowych psach w Fable III, wzrastającym zainteresowaniu dystrybucją cyfrową, a także darmowym trialu World of Warcraft: Cataclysm. Zapraszamy do lektury.

Fable III: Understrone Quest Pack trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 24 listopada 2010, 10:21

Gracze, którzy ukończyli już Fable III dostali właśnie powód by odkurzyć płytkę z tą grą, ponieważ do sprzedaży trafił nowy dodatek DLC zatytułowany Understrone Quest Pack.

Poradnik: Fable III

Redakcja GRYOnline.pl, 18 listopada 2010, 12:55

„Poradnik do Fable III zawiera kompletny opis przejścia gry oraz wszystkich zadań pobocznych, a także lokalizację każdej ze znajdziek.”

Fable III otrzyma dodatek DLC z nowymi questami

Jiker, 16 listopada 2010, 09:18

Firma Microsoft poinformowała, że pierwsze rozszerzenie do gry Fable III – najnowszej produkcji Petera Molynuex oraz studia Lionhead – zadebiutuje w ofercie Xbox Live 23 listopada. W skład dodatku o tytule Understone Quest Pack wejdą trzy nowe misje. Jego cena ustalona została na poziomie 400 punktów Microsoftu.