Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Killzone 3

Wieści ze świata (Monster Hunter World, World in Conflict, Star Trek Bridge Crew, Killzone 2 i 3) 22/12/2017

Movis, 22 grudnia 2017, 11:15

Dziś piszemy o startującej za parę godzin drugiej becie Monster Hunter World, ułatwieniu graczom reaktywacji multiplayera w World in Conflict, Star Trek: Bridge Crew w opcji bez VR oraz o wyłączeniu serwerów strzelanek Killzone 2 i 3. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sony zapowiada zestaw Killzone Trylogia z pierwszą częścią serii w HD

Sarge, 7 września 2012, 12:05

24 października w Polsce ukaże się zestaw Killzone Trylogia. W jego skład wejdą trzy części popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, a pierwsza z nich zostanie odświeżona do rozdzielczości HD i dostanie wsparcie dla Trofeów.

Darmowy multiplayer z Killzone 3 już dziś

Kono, 29 lutego 2012, 10:37

Użytkownicy PlayStation 3 już dziś będą mogli pobrać darmową wersję trybu multiplayer gry Killzone 3. W ramach uczczenia tego wydarzenia, firma Sony przygotowała też coś specjalnego dla osób, które już od dawna grają w tytuł od Guerrilla Games.

Darmowy multiplayer z Killzone 3 już w przyszłym tygodniu

Kono, 24 lutego 2012, 14:03

Przedstawiciele firmy Sony poinformowali, że tryb multiplayer z gry Killzone 3 zostanie udostępniony w modelu free to play. Bezpłatna wersja wieloosobowego komponentu tytułu autorstwa zespołu Guerrilla Games zostanie upubliczniona w przyszłym tygodniu.

Pierwsza część serii Killzone zadebiutuje na PlayStation 3? [news zaktualizowany]

Sarge, 11 stycznia 2012, 10:30

Być może posiadacze PlayStation 3 wkrótce doczekają się zapowiedzi odnowionej wersji pierwszej części serii Killzone. Wskazuje na to wpis na oficjalnej stronie amerykańskiej organizacji ratingowej ESRB.

Sony szykuje swoją wersję Super Smash Bros.?

Kono, 27 listopada 2011, 10:35

W sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, że firma Sony planuje wydać bijatykę wzorowaną na serii Super Smash Bros. od Nintendo. Czy oznacza to, że doczekamy się czasów, kiedy Nathan Drake i Kratos staną do walki przeciwko sobie?

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Ghost Recon: Future Soldier, L.A. Noire) 21/06/11

Jiker, 21 czerwca 2011, 14:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukces BigPoint, projekcie Robina w Batman: Arkham City, problemach twórców L.A. Noire, nowym studiu byłych pracowników Black Rock, beta testach Ghost Recon: Future Soldier, a także nowym dodatku do Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Killzone 3, Castlevania: Lords of Shadow, Mortal Kombat) 19/04/11

Jiker, 19 kwietnia 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Castlevania: Lords of Shadow, obniżce ceny Wii w USA, a także popularności pierwszego odcinka Mortal Kombat: Legacy. Zapraszamy do lektury.

Premiera drugiego dodatku DLC do Killzone 3

Sarge, 6 kwietnia 2011, 12:20

Studio Guerilla Games nie próżnuje i cały czas pracuje nad dodatkami DLC dla Killzone 3. Po przygotowanym z okazji premiery Retro Map Pack przyszła pora na Steel Rain.

Xbox 360 i Call of Duty: Black Ops na szczycie lutowego zestawienia NPD Group

Olek, 12 marca 2011, 11:35

Po słabym styczniu, luty był naprawdę dobrym miesiącem dla amerykańskiego rynku gier wideo. Z danych NPD Group wynika, że łączne obroty sięgnęły 1,36 mld dolarów, co stanowi wynik o 3% lepszy w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Kolejny raz listę najchętniej kupowanych gier za oceanem otwiera Call of Duty: Black Ops.

Poradnik i Trofea do Killzone 3

Redakcja GRYOnline.pl, 7 marca 2011, 15:00

"W poradniku do gry Killzone 3 znajduje się dokładny opis każdej misji kampanii głównej. Z kolei poradnik opisujący Trofea pozwoli w łatwy sposób zdobyć je wszystkie i wbić kolejną Platynę. Każde wyzwanie zostało opisane z osobna, dzięki temu znajdziecie wiele cennych podpowiedzi i wskazówek."

Poradnik: Killzone 3

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2011, 11:55

W poradniku znajduje się dokładny opis, krok po kroku, każdej misji kampanii głównej. To nie tylko zapis przygody sierżanta Sewczenko, ale i użyteczne porady na to, jak wybrnąć z poszczególnych sytuacji. Trudnych momentów nie brakuje – walczymy z ATACiem, MAWLRem oraz hordami Helghastów. Z tym tekstem Wasze wojenne życie na Helghanie stanie się prostsze.

Killzone 3 debiutuje w polskich sklepach

Sarge, 23 lutego 2011, 08:55

Dzisiaj na europejskich (a zarazem polskich) półkach sklepowych debiutuje Killzone 3 – trzecia część jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów na konsolach z rodziny PlayStation. Gra wylądowała u nas z jednodniowym opóźnieniem w stosunku do amerykańskiej premiery.

Wieści ze świata (Killzone 3, Bizarre Creations, The Darkness II) 18/02/11

Jiker, 18 lutego 2011, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o powrocie Mike’a Pattona w The Darkness II, becie i premierze MMO Forsaken World, nadciągających zmianach w trybie sieciowym Killzone 3, popularnośći Need for Speed World, a także pożegnaniu Bizarre Creations ze swymi fanami. Zapraszamy do lektury.

Przedpremierowy wyciek Killzone 3

Jiker, 14 lutego 2011, 08:30

Strzelanina Killzone 3, której oficjalna europejska premiera odbędzie się dopiero za dziewięć dni, podzieliła los Crysisa 2 i wylądowała na stronach oferujących możliwość zaopatrzenia się w pirackie oprogramowanie.

Wieści ze świata (Killzone 3, The Darkness II, Sony) 10/02/11

Jiker, 10 lutego 2011, 14:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o udanych beta-testach Killzone 3, nowych szczegółach o The Darkness II, sprzedaży konsol Sony w Australii, a także planach wydawniczych dla konsol DS i Wii. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Killzone, DC Universe Online, ZX Spectrum) 7/02/11

Hed, 7 lutego 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu cieszymy się kolejnymi sukcesami Minecrafta, mówimy o tańszym abonamencie w DC Universe Online, zwiastujemy powrót klasycznego komputera i przedstawiamy informacje płynące z obozu firmy Sony.

Zawartość pierwszego DLC do Killzone 3

Jiker, 4 lutego 2011, 12:45

Poznaliśmy kilka dodatkowych szczegółów na temat Retro Map Pack – pierwszego dodatku do strzelaniny Killzone 3. Firma Sony Computer Entertainment ujawniła, że w jego skład wejdą dwie odrestaurowane mapy multiplayer, znane doskonale fanom drugiej odsłony serii studia Guerrilla Games.

Dzisiaj start otwartej bety Killzone 3

Sarge, 3 lutego 2011, 09:30

W miarę zbliżania się premiery Killzone 3, atmosfera wokół tej pierwszoosobowej strzelaniny coraz bardziej gęstnieje. Studio Guerilla Games odpowiedzialne za ten tytuł postanowiło udostępnić otwartą bętę gry, pozwalając wszystkim użytkownikom PlayStation 3 sprawdzić jej tryb wieloosobowy.

Wieści ze świata (Killzone 3, Dawn of War II: Retribution, Yakuza 4) 2/02/11

Jiker, 2 lutego 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Realm of the Titans, Dragon Age Legends i Dawn of War II: Retribution, nowej odsłonie Super Mario Bros., a także długości głównego trybu fabularnego w Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Demo Killzone 3 za kilkanaście dni

Kono, 26 stycznia 2011, 18:30

Najwidoczniej Sony nie pozwoli nam ani na moment zapomnieć o nadchodzącym wielkimi krokami Killzone 3. W ubiegłą sobotę informowaliśmy Was o otwartych beta testach wersji multi, które mają się rozpocząć 3 lutego. Dzisiaj natomiast dowiedzieliśmy się, że demo zawierające fragment kampanii dla pojedynczego gracza pojawi się na PlayStation Network już 9 lutego.

Zapowiedziano otwartą betę Killzone 3

Kono, 22 stycznia 2011, 10:40

Przez ostatnie kilkanaście dni Sony nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół Killzone 3. Dowiedzieliśmy się o wejściu gry w fazę gold, a także poznaliśmy szczegóły dotyczące polonizacji tego tytułu. Dzisiaj natomiast na Europejskim Blogu PlayStation pojawiła się informacja o otwartej multiplayerowej wersji beta tego tytułu.

Wieści ze świata (Killzone 3, SOCOM 4, Electronic Arts) 20/01/11

Jiker, 20 stycznia 2011, 12:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o brytyjskim sukcesie Electronic Arts, dostępie do bety SOCOM 4 dla nabywców Killzone 3, a także specjalnej nagrodzie dla Petera Molynuex. Zapraszamy do lektury.

Killzone 3 w złocie. Daty premier ujawnione

Kono, 14 stycznia 2011, 19:05

Sony nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół Killzone 3. Strzelanka zespołu Guerilla Games weszła właśnie w fazę gold, co oznacza ni mniej, ni więcej to, że gra jest gotowa w 100% i została wysłana do tłoczni.

Wieści ze świata (Killzone 3, StarCraft II, Starbreeze) 14/01/11

Jiker, 14 stycznia 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o współpracy Tomonobu Itagakiego i Relic Entertainment, długości przerywników filmowych w Killzone 3, zbliżającym się ujawnieniu nowej gry Starbreeze Studios, a także walce twórców Battlefield Play4Free z oszustami. Zapraszamy do lektury.

Gorące szczegóły na temat polskiej wersji Killzone 3

Kono, 13 stycznia 2011, 14:01

Sony Computer Entertainment Polska powiadomiło dzisiaj w oficjalnej notce prasowej o tym, kto zagra w lokalizacji nadchodzącej wielkimi krokami trzeciej części serii Killzone. Zapowiada się iście gwiazdorska obsada, gdyż w głównych rolach wystąpią Jan Englert oraz Edward Linde-Lubaszenko.

Wieści ze świata (Killzone 3, Call of Duty: Black Ops, Red Dead Redemption) 15/12/10

Jiker, 15 grudnia 2010, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowych dodatkach do gier pod Kinecta, świątecznym evencie w Killing Floor, kolekcji najlepszych gier z Dreamcasta, trybie kooperacji w Killzone 3, a także nowej łatce dla konsolowych wersji Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

Killzone 3 - filmik z trybu dla jednego gracza

Kono, 6 grudnia 2010, 16:07

Niedawno informowaliśmy, że Sony udostępniła wersję beta trybu multiplayer do Killzone 3 wszystkim subskrybentom usługi PlayStation Plus. Natomiast już dziś możemy się przyjrzeć jak wyglądać będzie tryb dla pojedynczego gracza.

Europejska edycja specjalna Killzone 3 potwierdzona

Jiker, 1 grudnia 2010, 11:18

Europejski oddział koncernu Sony Computer Entertainment potwierdził, że specjalna wersja Killzone 3 z hełmem helghańskiego żołnierza w zestawie zostanie wydana również na Starym Kontynencie. Jej premiera odbędzie się w tym samym terminie, co debiut standardowej edycji gry. Europa otrzyma również ekskluzywną edycję kolekcjonerską najnowszej produkcji studia Guerrilla Games.

Wieści ze świata (Killzone 3, Warhammer Online, R.U.S.E.) 18/11/10

Jiker, 18 listopada 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do R.U.S.E., Quake Live i Warhammer Online, wznowieniu klasycznej strzelaniny Yars’ Revenge, premierze Alien Breed 3: Descent, rozszerzeniu dostępu do bety Killzone 3, a także rychłym debiucie platformy do odbioru usługi OnLive. Zapraszamy do lektury.

Kolejny hełm do kolekcji, czyli edycja specjalna Killzone 3

Hed, 29 października 2010, 10:19

Firma Sony ujawniła specjalną wersję Killzone 3, którą skierowano do największych fanów serii i kolekcjonerów gadżetów z gier. Amerykanie zapłacą za Helghast Edition 130 dolarów bez jednego centa, a w zamian dostaną między innymi hełm helghańskiego żołnierza, figurkę i wiele innych dodatków. Wydawnictwo pojawi się w tym samym terminie co edycja standardowa.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Medal of Honor, Killzone 3) 21/10/10

Jiker, 21 października 2010, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zakupach Electronic Arts, prezentach dla użytkowników GOG.com, cenach instrumentów do Rock Band 3, nowościach w Xbox Live, aktualizacji darmowego DDO, sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych, a także drugiej łatce do trybu wieloosobowej pecetowej wersji Medal of Honor. Zapraszamy do lektury.

Walka o dostęp do bety Killzone 3 zaczyna się o 21:00

Hed, 13 października 2010, 08:15

Firma Sony ogłosiła, że dzisiaj posiadacze PlayStation 3 będą mogli zawalczyć o 10 tysięcy kluczy gwarantujących dostęp do bety strzelanki Killzone 3, która rozpocznie się pod koniec tego miesiąca. W jaki sposób dołączyć do grona wybrańców? Wystarczy posiadać opłacony PlayStation Plus i okupować PlayStation Store przez najbliższe kilkadziesiąt minut.

W tym miesiącu wystartują beta testy gry Killzone 3

Sarge, 8 października 2010, 09:25

Chociaż do premiery Killzone 3 pozostało jeszcze kilka miesięcy, to wybrani posiadacze PlayStation 3 już niedługo będą mieli szansę sprawdzić grywalną wersję tej pierwszoosobowej strzelaniny. Firma Sony zamierza bowiem jeszcze w tym miesiącu wystartować z betą trybu sieciowego.

Dokładna data premiery gry Killzone 3 ujawniona

Hed, 4 września 2010, 10:57

Firma Sony ujawniła kiedy wrócimy na planetę Helghan aby stoczyć jeszcze jedną bitwę z Helghastami w Killzone 3. Trzecia część serii futurystycznych strzelanek zostanie wydana dokładnie 22 lutego w Stanach Zjednoczonych, czyli najprawdopodobniej 25 lutego w Europie. Produkcja jak zwykle ma zachwycać oprawą wizualną i oferować kilka ciekawych dodatków.

Wieści ze świata (Killzone 3, Final Fantasy XIV, Forza Motorsport 3) 24/08/10

Jiker, 24 sierpnia 2010, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o otwartych beta testach Final Fantasy XIV, dodatkach DLC do Crackdown 2, specjalnej kompilacji Forza Motorsport 3, a także autorze ścieżki dźwiękowej do Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Killzone 3, Star Wars: The Old Republic, Ratchet & Clank) 09/08/10

Hed, 9 sierpnia 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Kolejny poniedziałek przynosi informacje o następnej grze z serii Ratchet & Clank, projekcie nawiązującym do Świata Mroku, potyczkach kosmicznych w Star Wars: The Old Republic oraz zbliżającej się wielkimi krokami becie Killzone 3.

Twórcy serii Killzone rozpoczęli wstępne prace nad nową marką

Jiker, 2 sierpnia 2010, 10:56

Studio Guerrilla Games, znane przede wszystkim z serii pierwszoosobowych strzelanin Killzone, rozpoczęło wstępne prace nad pierwszą odsłoną zupełnie nowej marki. Wiadomość została ujawniona wywiadzie dla holenderskiego magazynu Control, którego udzielił dyrektor zarządzający firmy, Herman Hulst.

Ewolucja Killzone 3 na przykładzie czasu ładowania poziomów i systemu kontroli

Jiker, 19 lipca 2010, 09:41

Pierwszoosobowa strzelanina Killzone 2, mimo że bardzo dobra pod wieloma względami, nie zdołała całkowicie uniknąć krytyki. Twórcom ze studia Guerrilla Games oberwało się m.in. za niedopracowany system kontroli. Z wypowiedzi kierownika produkcji Mathijsa de Jonga, zamieszczonej na łamach oficjalnego serwisu internetowego marki, wynika, że w „trójce” problemy ze sterowaniem zostaną wyeliminowane.

Konferencja Sony – gry w 3D, PlayStation Move, nowa usługa: PlayStation Plus, niespodzianka Valve, nowy Twisted Metal

Filip „fsm” Grabski, 16 czerwca 2010, 00:06

Na tę konferencję czekało mnóstwo ludzi licząc na pokaźny zestaw solidnych i satysfakcjonujących informacji. Czy tak się stało? Niemal dwugodzinna konferencja Sony potwierdziła mnóstwo rzeczy, o których już doskonale wiedzieliśmy, ale trafiło się też kilka niespodzianek.

Killzone 3 - wyciekło nagranie z prezentacji

Adrian Werner, 29 maja 2010, 08:46

W drugiej połowie maja odbyły się pierwsze pokazy gry Killzone 3. Jak dotąd gracze mogli jedynie przeczytać o tym, co na nich zaprezentowano i sycić oczy kilkoma screenami. Okazuje się jednak, że któryś uczestników nagrał po kryjomu część demonstracji.

Killzone 3 za rok; wykorzysta 100% mocy konsoli

Filip „fsm” Grabski, 25 maja 2010, 16:46

Wczoraj Sony wszem i wobec ogłosiło istnienie Killzone 3. Przy okazji pokazano także pierwsze obrazki z tej, bez wątpienia, mocno oczekiwanej przez posiadaczy PS3 produkcji. Dzisiaj pora na kolejną garść informacji na jej temat.

Killzone 3 oficjalnie potwierdzony

Hed, 24 maja 2010, 19:33

Firma Sony potwierdziła, że Killzone 3 znajduje się w produkcji. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, gra spróbuje zaimponować nam wsparciem dla obrazu 3D oraz kilkoma nowościami. Wraz z oficjalną zapowiedzią projektu poznaliśmy zarys jego fabuły, która podejmie wątki poprzedniej odsłony serii. Niestety na razie nie podano daty premiery tytułu.