Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2011, 10:35

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Sony szykuje swoją wersję Super Smash Bros.?

W sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, że firma Sony planuje wydać bijatykę wzorowaną na serii Super Smash Bros. od Nintendo. Czy oznacza to, że doczekamy się czasów, kiedy Nathan Drake i Kratos staną do walki przeciwko sobie?

W sieci zahuczało od plotek mówiących o tym, że koncern Sony przygotowuje się do ujawnienia nowej bijatyki zatytułowanej roboczo Title Fighter. Enigmatyczna produkcja miałaby być bardzo podobna do cyklu Super Smash Bros. od firmy Nintendo, czyli w szranki stanęliby bohaterowie największych przebojów, które pojawiły się na konsolach Sony. Czyżbyśmy mieli szykować się na konfrontację pomiędzy Drake’iem i Kratosem?

Sony szykuje swoją wersję Super Smash Bros.? - ilustracja #1

Tajemnicza gra miałaby być produkowana w studiu SuperBot Entertainment. Chris Molina, pracujący tam jako projektant poziomów udostępnił na Twitterze kilka obrazków i wiadomości potwierdzających Title Fightera. Dodał też, że opublikowana kilka tygodni temu reklama PlayStation pt. Michael jest swego rodzaju zapowiedzią, że wszystkie najsłynniejsze maskotki Sony spotkają się w jednej grze.

Molina nie był jedynym źródłem plotek dotyczących Title Fightera. Strona Paul Gale Network opublikowała listę potencjalnych bohaterów nowej bijatyki od Sony. Do walki najprawdopodobniej mieliby stanąć m.in. Nathan Drake, Sweet Tooth z Twisted Metal, Colonel Radec z serii Killzone, Fat Princess, Kratos, Sly Cooper oraz PaRappa the Rapper.

Sony szykuje swoją wersję Super Smash Bros.? - ilustracja #2

Seria Super Smash Bros. cieszy się na konsolach Nintendo ogromną popularnością. Jeśli Title Fighter rzeczywiście powstaje i pojawią się w nim najsłynniejsi bohaterowie z gier Sony, to nie jest wykluczone, że tytuł autorstwa SuperBot Entertainment może odnieść sukces. Aktualnie jednak żadne z tych plotek nie zostały potwierdzone. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie ze strony firmy Sony.