Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lutego 2012, 10:37

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Darmowy multiplayer z Killzone 3 już dziś

Użytkownicy PlayStation 3 już dziś będą mogli pobrać darmową wersję trybu multiplayer gry Killzone 3. W ramach uczczenia tego wydarzenia, firma Sony przygotowała też coś specjalnego dla osób, które już od dawna grają w tytuł od Guerrilla Games.

Darmowy multiplayer z Killzone 3 już dziś - ilustracja #1
W skrócie:
  • Darmowy multiplayer Killzone 3 dostępny na PSN
  • Pełna wersja trybu wieloosobowego za 62 złote
  • Podwójne punkty doświadczenia w ten weekend

Informacje o planowanym udostępnieniu darmowego komponentu wieloosobowego gry Killzone 3 znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Wszyscy chętni już dziś będą mogli wypróbować tryb multiplayer tytułu autorstwa Guerrilla Games bez żadnych opłat. Dzięki wpisowi na PlayStation Blog poznaliśmy też kilka innych ciekawych szczegółów.

Co znajdzie się w darmowym multiplayerze? Gracze otrzymają tryby Guerilla Warfare, Warzone oraz Operations, a także wszystkie mapy z oryginalnego Killzone 3 oraz plansze udostępnione w dodatkach DLC. Warto zaznaczyć, że poziom, który mogą osiągnąć użytkownicy bezpłatnej wersji zostanie ograniczony do poziomu Sergeant.

Jeśli będziemy chcieli uzyskać wyższe rangi i zdobywać trofea, to mamy możliwość odblokowania pełnej wersji za 14,99 euro (ok. 62 złote). W przypadku zdecydowania się na ten zakup otrzymamy dodatkowe bonusy: zdobywane doświadczenie przez 24 godziny będzie liczone podwójnie, możliwość zakładania klanów i własnych gier, dostęp do trybu treningowego Botzone oraz trzy darmowe punkty „unlock” (służące do odblokowywania zawartości).

Firma Sony przygotowała też coś ciekawego dla dotychczasowych posiadaczy gry autorstwa Guerrilla Games. Od piątku godziny 16:00 (czasu polskiego) do poniedziałku godziny 9:00 uczestnicy wieloosobowych potyczek w Killzone 3 będą otrzymywać podwójną liczbę punktów doświadczenia. Ta specjalna oferta nie będzie dostępna dla osób posiadających darmową wersję multiplayera Killzone 3.

Killzone 3 jest ekskluzywnym tytułem na konsolę PlayStation 3. To trzecia odsłona serii strzelanek pierwszoosobowych, w której walczymy z rasą Helghastów. Gra zadebiutowała pod koniec lutego 2011 roku i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród graczy i krytyków, a jej średnia ocen w serwisie Metactiric to 84/100.