Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 kwietnia 2014, 20:45

Nabywcy kart AMD Radeon otrzymają darmowe gry, w tym Murdered: Soul Suspect

Firma AMD ogłosiła, że rozszerza prowadzony przez siebie program promocyjny Nigdy nie spoczywaj na laurach. W jego ramach osoby kupujące nowe karty graficzne producenta otrzymują kody, dzięki którym mogą otrzymać darmowe gry. Szansę na prezent dostaną teraz także nabywcy tańszych modeli GPU, a katalog nagród został rozszerzony o wysokobudżetowy hity i tytuły niezależnych deweloperów.

Promocja obejmuje zarówno najdroższe karty jak i modele ze średniej i niższej półki - Nabywcy kart AMD Radeon otrzymają darmowe gry, w tym Murdered: Soul Suspect - wiadomość - 2014-04-22
Promocja obejmuje zarówno najdroższe karty jak i modele ze średniej i niższej półki

W ubiegłym roku informowaliśmy o rozpoczęciu nowej akcji promocyjnej firmy AMD. Za sprawą promocji Nigdy nie spoczywaj na laurach, osoby kupujące wybrane karty graficzne z serii Radeon otrzymywały kupon, dzięki któremu mogły otrzymać darmowe gry na PC. Aby dostać klucze rejestracyjne trzeba było założyć konto Radeon Rewards na stronie producenta. Nagrody były podzielone na trzy grupy/poziomy (brązowy, srebrny i złoty). Dostęp do nich zależał od zakupionego modelu karty. Program cieszył się na tyle dużym zainteresowaniem, że AMD postanowiło właśnie rozpocząć jego drugą edycję, wprowadzając przy tym nowe tytuły, a także obejmując nim kolejne serie swoich GPU.

Zasady promocji, która wystartowała 21 kwietnia, pozostają bez zmian w stosunku do edycji z 2013 roku. W pudełkach z kartami znajdziemy gotowe do wykorzystania kupony. W akcji uczestniczą teraz także najtańsze modele kart AMD, z serii Radeon R7 250 i R7 240. Katalog darmowych produkcji został rozszerzony o nowości. Najciekawszą propozycją spośród nich będzie zapewne przygodowa gra Murdered: Śledztwo zza grobu, której premiera planowana jest na czerwiec tego roku. Będzie ona wchodziła w skład oferty srebrnej i złotej grupy nagród. Kolejną nowinką jest również obecność tytułów niezależnych deweloperów. Zostały one udostępnione w tzw Indie packach, w których znajdziemy dwie gry. Gracze będą mogli więc wybrać czy chcą jedną dużą produkcję znanego wydawcy czy też komplet ciekawych „indyków”, wśród których znajdą się gry, takie jak Banner Saga, Guacamelee!, Dyad czy Tales from Space: Mutant Blobs Attack.

Podsumowując. Dostęp do konkretnej puli darmowych gier otrzymają osoby, które kupią karty graficzne z poniższych serii układów Radeon:

Grupa złota

 1. Karty z serii: Radeon R9 295X2, R9 290, R9 280
 2. Liczba opcji: 3

Grupa srebrna

 1. Karty z serii: Radeon R9 270, R7 260
 2. Liczba opcji: 2

Grupa brązowa

 1. Karty z serii: Radeon R7 250, R7 240
 2. Liczba opcji: 1

Pojedyncza opcja to gra klasy AAA, AA lub zestaw Indie Pack. Oznacza to, że posiadacze najszybszych Radeonów mogą otrzymać np. trzy pełne darmowe gry lub dwie gry i jeden zestaw Indie itd.

Aby zyskać gwarancję otrzymania kuponu promocyjnego, kartę graficzną powinniśmy kupić w oznaczonych polskich sklepach partnerskich AMD, takich jak

 1. Agito.pl
 2. Arest
 3. Bit Computer
 4. ESC.pl
 5. Komputronik
 6. Morele.net
 7. PCProjekt
 8. Proline.pl
 9. Sferis
 10. Tryton
 11. X-KOM.pl
 12. Yamo

AMD zaznacza, że liczba kuponów Gold, Silver i Bronze będzie ograniczona i może ich z czasem zabraknąć.

 1. Oficjalna strona akcji