Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSVX360PCPS3
Okładka Tales from Space: Mutant Blobs Attack (PSV)

Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Humorystyczna platformówka z elementami gry logicznej. Wcielamy się w postać żarłocznego Bloba, który pochłania elementy otoczenia w celu pokonania stojących na jego drodze przeszkód. Charakter tytułu podkreśla komiksowa oprawa graficzna.

Zręcznościowe | platformówki | elementy logiczne | 2D | indie

Okładka Tales from Space: Mutant Blobs Attack (PSV)

data premiery gry:

21lut2012

PSV

15sie2012

PC

17cze2014

PS3

18cze2014

X360

Tales from Space: Mutant Blobs Attack to kontynuacja stworzonej przez kanadyjskie studio DrinkBox gry Tales from Space: About a Blob. Rozgrywkę obserwujemy z boku, tak jak to ma miejsce w klasycznych platformówkach. Wcielamy się w nowego galaretowatego bohatera, który wydostał się na wolność i sieje spustoszenie pożerając wszystko co napotka na swojej drodze.

Na gracza czeka szereg łamigłówek logicznych wykorzystujących specyficzne umiejętności kontrolowanej postaci. Wraz z pochłanianiem kolejnych obiektów Blob zwiększa swoją objętość, co niejednokrotnie okazuje się niezbędne dla pokonania przeszkody. Dzięki lepkiej otoczce bohater może przywierać do niektórych powierzchni, co wpływa na jego sposób przemieszczania się po pełnych utrudnień lokacjach.

Pod względem oprawy graficznej produkcja studia DrinkBox nie odbiega w znacznym stopniu od większości niezależnych platformówek. Akcję przedstawiono przy pomocy komiksowej grafiki 2D.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Klasyfikacja PEGI Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tales from Space: Mutant Blobs Attack

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepszy)
  • 500 MB HDD
  • XP/Vista/7
Wieści ze świata (Durango, The Elder Scrolls V: Skyrim) 30/7/12
Wieści ze świata (Durango, The Elder Scrolls V: Skyrim) 30/7/12

wiadomość30 lipca 2012

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, deweloperskiej wersji nowego Xboksa o kodowej nazwie Durango, a także dacie premiery Tales from Space: Mutant Blobs Attack w wersji na PC. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Warface, PlayStation Move, Valve, Guerrilla Games) 8/3/12
Wieści ze świata (Warface, PlayStation Move, Valve, Guerrilla Games) 8/3/12

wiadomość8 marca 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach strzelaniny Warface, wynikach sprzedaży kontrolerów PlayStation Move, wartości firmy Valve, a także pecetowej wersji Tales from Space: Mutant Blobs Attack.

PSV
PC
PS3
X360