Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2012, 12:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Durango, The Elder Scrolls V: Skyrim) 30/7/12

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, deweloperskiej wersji nowego Xboksa o kodowej nazwie Durango, a także dacie premiery Tales from Space: Mutant Blobs Attack w wersji na PC. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

King’s Bounty: Armored Princess

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę King's Bounty: Armored Princess. Dzieło studia Katauri Interactive możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 4,24 euro (ok. 18 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Durango

Użytkownik DaE na forum AssemblerGames rzekomo wystawił na sprzedaż deweloperską wersję (tzw. dev kit) nowego Xboksa o kodowej nazwie Durango. Chociaż aukcja została poparta zdjęciami sprzętu, mało kto traktował ją poważnie. Tymczasem serwis Eurogamer donosi, że autentyczność fotografii została potwierdzona przez kilku anonimowych deweloperów pracujących nad grami na nowego Xboksa. Sam DaE twierdzi, że konsola zawiera ośmiordzeniowy procesor firmy Intel, kartę graficzną Nvidii oraz 8 GB pamięci RAM. Oficjalnie nie potwierdzono tych informacji.

Wieści ze świata (Durango, The Elder Scrolls V: Skyrim) 30/7/12 - ilustracja #1

Might & Magic Heroes Online

Firma Ubisoft zarejestrowała kilka domen internetowych (mightandmagicheroesonline.com, mmheroesonline.com, mm-heroesonline.com) wskazujących na tytuł gry Might & Magic Heroes Online. Z kolei w zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, że francuski wydawca ujawni nowe produkcje free to play na targach gamescom w Kolonii. Może się okazać, że Might & Magic: Heroes Online będzie jedną z nich.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Pete Hines ze studia Bethesda Softworks powiadomił za pośrednictwem Twittera, że „wkrótce” otrzymamy informacje na temat dodatku DLC Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji na PC oraz PlayStation 3. Na razie rozszerzenie jest dostępne tylko na Xboksie 360, a ostatnio pojawiło się nawet zagrożenie, że posiadacze pozostałych dwóch platform sprzętowych nie doczekają się go. Dzisiejsza wiadomość na Twitterze sugeruje, że niedługo powinniśmy poznać datę premiery tego DLC na PlayStation 3 i PC.

Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Zespół DrinkBox Studios ogłosił, że gra Tales from Space: Mutant Blobs Attack zadebiutuje w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam 15 sierpnia bieżącego roku. Jak dotąd tytuł był dostępny tylko na PlayStation Vita. Pecetowa wersja otrzyma wsparcie dla myszki i klawiatury (w oryginale obecne było sterowanie dotykowe). Twórcy udostępnili nowy zwiastun swojego dzieła.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: