Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka The Alters (PC)
OkładkaThe Alters (PC)

The Alters PC

Psychologiczna gra przygodowa, w której wcielamy się w Jana Dolskiego – prostego pracownika fizycznego, zmuszonego do lądowania na obcej planecie. By przetrwać, bohater gry The Alters musi tworzyć alternatywne wersje samego siebie.

Przygodowe | science fiction | polskie | indie | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Alters Premiera PC

2024

Steam

2024

producent: 11 bit studios wydawca: 11 bit studios Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Alters jest psychologiczną grą przygodową, utrzymaną w futurystycznych klimatach. Produkcja została opracowana przez polski zespół 11 bit studios, a wśród jej twórców prym wiedli deweloperzy, którzy mieli w swoim portfolio bestsellerowe This War of Mine.

The Alters przenosi nas do uniwersum science fiction. Głównym bohaterem gry jest Jan Dolski – prosty pracownik fizyczny, który zostaje zmuszony do awaryjnego lądowania na obcej planecie. By przetrwać, protagonista potrzebuje pomocników, toteż postanawia stworzyć alternatywne wersje samego siebie – tytułowych altersów. Od tej pory bohater co prawda zyskuje dodatkowe pary rąk do pracy, jednak musi zadbać nie tylko o siebie, lecz także o poszczególnych altersów, z których każdy posiada własną osobowość oraz indywidualny zestaw umiejętności. Nasze poczynania i dokonywane przez nas wybory determinują dalszy los Dolskiego i jego alternatywnych wersji.

The Alters działa w oparciu o technologię Unreal Engine.

Ostatnia modyfikacja 14 czerwca 2023

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.7 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Alters: 16+