Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Armored Core - seria gier

Armored Core: Verdict Day
Armored Core: Verdict Day

Akcji 26 września 2013

Armored Core: Verdict Day to wyprodukowana przez zespół From Software gra akcji pozwalająca pokierować potężnymi robotami bojowymi. Autorzy przygotowali kampanię fabularną i tryb multiplayer, umożliwiający zarówno zabawę kooperacyjną, jak i walkę z innymi ludźmi.

X360PS3

Armored Core V
Armored Core V

Akcji 26 stycznia 2012

Wielkie mechy, obszerne pola bitew, nieustająca akcja i efektowna oprawa graficzna - seria Armored Core japońskiej firmy From Software powraca na ekrany telewizorów. W porównaniu z poprzednimi odsłonami zmniejszono rozmiary mechów, co umożliwiło wprowadzenie ciekawszych lokacji i bardziej zróżnicowanych misji.

X360PS3

Armored Core 3 Portable
Armored Core 3 Portable

Akcji 22 października 2009

Przygotowana z myślą o konsoli PSP wersja gry Armored Core 3 - kolejnej odsłony popularnego cyklu, będącego sztandarowym dziełem japońskiej firmy From Software. W grze uzyskujemy możliwość przejęcia kontroli nad potężnym mechem i ukończenia kilkudziesięciu zróżnicowanych misji, polegających w głównej mierze na dokładnym usuwaniu wszelkiego zagrożenia.

PSP

Armored Core: for Answer
Armored Core: for Answer

Akcji 16 września 2008

Armored Core: for Answer to kolejna z serii taktycznych gier akcji, z których pierwsza część zadebiutowała na konsolowym rynku już w 1997 roku. Podobnie jak w poprzednich częściach, także i w 13 odsłonie cyklu gracz wciela się w pilota mecha, nazywanego Armored Core, którego głównym zadaniem jest eliminacja wroga.

X360PS3

Armored Core 4
Armored Core 4

Akcji 20 marca 2007

Armored Core 4 to kolejna część flagowego cyklu japońskiej firmy From Software. Jak zwykle mamy tu do czynienia z taktyczną grą akcji, w której występują ogromne roboty, uczestniczące w futurystycznym konflikcie zbrojnym. Niniejszą pozycję przygotowano specjalnie na dziesiątą rocznicę powstania serii.

X360PS3

Armored Core: Nine Breaker
Armored Core: Nine Breaker

Akcji 13 września 2005

Armored Core: Nine Breaker jest kolejną produkcją z długiej serii gier, traktujących o walkach gigantycznych robotów. Firmą, odpowiedzialną za tę pozycję, jest From Software.

PS2

Armored Core: Formula Front
Armored Core: Formula Front

Akcji 12 grudnia 2004

Wyjątkowo skomplikowana, jak na konsole, symulacja, w której projektujemy własnego mecha, a następnie rzucamy go w wir walki. Do wykonania jest kilkadziesiąt zróżnicowanych misji. Gra posiada również dość rozbudowany multiplayer.

PS2PSP

Armored Core 3
Armored Core 3

Akcji 4 kwietnia 2002

Armored Core 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu, będącego sztandarowym dziełem japońskiej firmy From Software. W grze uzyskujemy możliwość przejęcia kontroli nad potężnym mechem i ukończenia kilkudziesięciu zróżnicowanych misji, polegających w głównej mierze na dokładnym usuwaniu wszelkiego zagrożenia.

PS2

Armored Core: Master of Arena
Armored Core: Master of Arena

Akcji 4 lutego 1999

Trzecia gra z serii Armored Core, w której posiadacze konsoli toczą dynamiczne potyczki za sterami nowoczesnych robotów. Kontynuacja oferuje nowe tryby zabawy i działa na zmodyfikowanym silniku graficznym.

PS1

Armored Core: Project Phantasma
Armored Core: Project Phantasma

Akcji 4 grudnia 1997

Kontynuacja wydanej w 1997 roku produkcji Armored Core, gry akcji z widokiem TPP. Projekt rozwija elementy oryginału, pozwalając graczom wypróbować nowe typy broni i mechów na rozmaitych mapach.

PS1

Armored Core
Armored Core

Akcji 10 lipca 1997

Pierwsza odsłona serii gier akcji z widokiem TPP, w której główną rolę grają gigantyczne roboty. Gracze wcielają się w jednego z pilotów nowoczesnych maszyn bojowych i podejmują się szeregu rozmaitych misji.

PS1