Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier d3t

Wydawcy gier wyprodukowanych przez d3t:


SEGA

Sony Interactive Entertainment

Wiadomości dotyczące d3t


Shenmue miało doczekać się widowiskowego remastera

Serek, 15 października 2018, 19:32

Jak się okazało, SEGA miała w planach inną wersję remastera Shenmue niż ta, która zadebiutowała w sierpniu. Projekt miał zostać praktycznie stworzony od nowa, w oparciu o lepsze tekstury i usprawniony rendering. Niestety, został on anulowany. Pozostały po nim tylko nieliczne materiały, do których dotarł serwis Eurogamer.

Shenmue I & II - składanka kultowych gier zadebiutuje w sierpniu

AlexB, 3 lipca 2018, 16:53

Poznaliśmy datę premiery składanki Shenmue I & II. Lekko odświeżone wersje kultowych produkcji Yu Suzukiego pojawią się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 21 sierpnia bieżącego roku.

Zapowiedziano Shenmue I & II na PS4, XOne i PC-ty

Góral, 14 kwietnia 2018, 08:59

Firma Sega ujawniła, że za jakiś czas doczekamy się składanki Shenmue I & II. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Kolejne doniesienia o remasterach Shenmue

Góral, 18 maja 2017, 18:25

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące remasterów dwóch pierwszych odsłon serii Shenmue, nad którymi firma Sega zastanawia się od 2015 roku.

Remastery Shenmue i Shenmue II coraz bardziej prawdopodobne

Adrian Werner, 7 stycznia 2017, 10:21

Firma Sega zarejestrowała domeny, które potwierdzają, zdaje się, krążące od pewnego czasu plotki o powstających po cichu remasterach gier Shenmue i Shenmue II.

Zapowiedziano Lemmings Touch – nową odsłonę serii przeznaczoną na PlayStation Vita

Adrian Werner, 12 września 2013, 06:57

Na oficjalnym blogu PlayStation zapowiedziano Lemmings Touch, czyli najnowszą odsłonę klasycznego cyklu gier logicznych. Produkcja powstaje wyłącznie z myślą o konsoli przenośnej PlayStation Vita.