Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydane gry

Alt-Mindsanulowana

Amyanulowana

Wiadomości dotyczące Lexis Numérique


Nadchodzi Alt-Minds, czyli nietypowa przygodówka autorów In Memoriam i eXperience112

Adrian Werner, 28 sierpnia 2012, 13:46

Znane z In Memoriam i eXperience112 studio Lexis Numérique pracuje nad przygodówką Alt-Minds. W tej grze przeprowadzimy własne śledztwo szukając stron internetowych, kontaktując się z fikcyjnymi postaciami, a nawet odwiedzając lokacje w świecie rzeczywistym.

Horror Amy zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Kono, 7 stycznia 2012, 08:30

Firma Lexis Numerique poinformowała, że gra Amy pojawi się na PlayStation Network i Xbox Live Arcade 11 stycznia 2012 roku. Tytuł należy do gatunku survival horror i został wyprodukowany przez osoby odpowiedzialne za kultową produkcję Flashback: The Quest For Indentity.

Amy - zobacz mechanikę interakcji między bohaterkami

Adrian Werner, 6 listopada 2011, 17:59

Na oficjalnym blogu PlayStation opublikowano materiał video z gry Amy. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądała mechanika interakcji między dwoma głównymi bohaterkami najnowszego projektu twórcy Flashbacka.

Amy - nowe materiały filmowe prezentujące animację i mimikę postaci

DogGhost, 5 września 2011, 09:32

Opublikowano nowe materiały z nadchodzącej produkcji z gatunku survival horror pod tytułem Amy. Twórcy chcą, aby w ich grze kluczową rolę w budowaniu atmosfery odgrywały gesty oraz mimika postaci.

Amy - elementy w stylu ICO w nowej grze twórcy Flashback

Hed, 10 czerwca 2011, 10:53

Poznaliśmy kolejne informacje o Amy, czyli nowej grze Paula Cuisset, współtwórcy klasycznego Flashbacka. W produkcji wcielimy sie w kobietę, która przetrwała uderzenie komety i musi opiekować się małą dziewczynką. Jednym z elementów rozgrywki będzie trzymanie dziecka za rękę i prowadzenie przez zrujnowane tereny, opanowane przez krwiożercze zombie i potwory.

Zapowiedziano Amy - nową grę twórcy Flashbacka

Sarge, 1 marca 2011, 11:00

Niektórzy z Was z pewnością pamiętają wydaną kilkanaście lat temu grę przygodowo-zręcznościową Flashback: The Quest For Identity, wyprodukowaną przez autorów Another World. Wspominamy o tym dlatego, bo jeden z jej twórców – Paul Cuisset – właśnie zapowiedział swój nowy projekt.

Gra Roku 2008: Najbardziej nowatorska gra – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 12 lutego 2009, 18:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Gra Roku 2008: Najlepsza polonizacja – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 11 lutego 2009, 18:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Poradnik: eXperience112

Redakcja GRYOnline.pl, 12 maja 2008, 17:03

„W oceanicznej zatoce stoi potężny i mocno zniszczony tankowiec. Kiedyś stanowił placówkę naukowo–badawczą tajemniczego projektu „Edehn” nadzorowanego przez rząd i armię. Teraz jest opustoszały i zdewastowany, a po jego mieszkańcach ślad zaginął. Jednak, kiedy zapuścisz się pod pokład, przekonasz się, że w jednej z kajut śpi kobieta... "

Mister Slime trafi na konsolę NDS

Kuba, 5 marca 2008, 07:50

Młodsi posiadacze konsolki Nintendo DS będą w siódmym niebie. Zaledwie wczoraj zapowiadaliśmy nową grę z SpongeBobem Kanciastoportym w roli głównej, a dziś zaanonsowano kolejną pozycję dla najmłodszych.

Experience112 dopiero w październiku

Metatron, 23 maja 2007, 13:56

Jedną z ciekawiej zapowiadających się przygodówek, które pojawią się w tym roku, jest niewątpliwie tworzona przez francuskiego dewelopera, Lexis Numerique, gra Experience112. Według pierwotnych zamierzeń twórców, produkcja powinna już trafić na półki sklepowe, niestety okazało się, że bez sporego opóźnienia się nie obejdzie.

Wystartowała oficjalna strona gry Experience112

Metatron, 27 kwietnia 2007, 10:56

Francuski deweloper, Lexis Numerique, uruchomił właśnie nową stronę Experience112, ciekawie zapowiadającej się gry przygodowej, nad którą aktualnie pracuje. Witryna jest w trakcie budowy, jednak już teraz można zapoznać się z na niej z całkiem pokaźną galerią screenshotów, a także obejrzeć krótki trailer reklamujący grę.

Nowe zwierzaki z serii Petz gotowe do przygarnięcia, oczywiście wirtualnego

Elrond, 29 listopada 2006, 16:05

Przedstawiciele korporacji Ubisoft poinformowali, iż na półkach amerykańskich sklepów pojawiły się nowe produkty sygnowane logo Petz. Dogz, Catz, Horsez oraz Hamsterz Life, bo o tych grach właśnie mowa, pozwalają na wirtualną adopcję pociesznego zwierzaka (odpowiednio psa, kota, konia oraz chomika).