Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Final Fantasy XV (PS4)

Dodatki do Final Fantasy XV

Final Fantasy XV: Episode Ardyn
Final Fantasy XV: Episode Ardyn

dodatek do gry26 marca 2019

Ostatnie z rozszerzeń fabularnych do Final Fantasy XV, skupiające się na postaci antagonisty – tajemniczego Ardyna. Akcja DLC toczy się 30 lat przed wydarzeniami z podstawowej wersji gry. Episode Ardyn został opracowany przez firmę Square-Enix.

Final Fantasy XV: Episode Ignis
Final Fantasy XV: Episode Ignis

dodatek do gry13 grudnia 2017

Ostatnie z serii trzech fabularnych rozszerzeń do Final Fantasy XV, skupiające się na towarzyszach księcia Noctisa. Tym razem gracze jako Ignis Scientia łączą swe siły z oficerem Imperium Nilfheimu w trakcie dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się w mieście Altissia.

Final Fantasy XV: Comrades
Final Fantasy XV: Comrades

dodatek do gry15 listopada 2017

Trzecie rozszerzenie dla Final Fantasy XV, które wprowadza zupełnie nowy tryb wieloosobowej zabawy kooperacyjnej. Akcja dodatku rozgrywa się przed finałem podstawowej wersji gry. Gracze tworzą nową postać i wspólnie z innymi osobami walczą z przeróżnymi stworami i innymi zagrożeniami.

Final Fantasy XV: Episode Prompto
Final Fantasy XV: Episode Prompto

dodatek do gry27 czerwca 2017

Drugi fabularny dodatek do Final Fantasy XV. Podczas przygody wcielamy się w Prompto, jednego z bliskich przyjaciół protagonisty podstawki. Po tym gdy zostaje on rozdzielony z resztą drużyny, bohater wyrusza w samotną podróż, podczas której musi stawić czoła swojej przeszłości.

Final Fantasy XV: Episode Gladiolus
Final Fantasy XV: Episode Gladiolus

dodatek do gry28 marca 2017

Pierwszy fabularny dodatek do Final Fantasy XV. Gracze wcielają się w Gladiolusa, jednego z przyjaciół głównego bohatera podstawki, który wyrusza w samotną misję. Jej celem jest pokonanie Gilgamesza, potężnego wojownika zamieszkującego tajemnicze starożytne ruiny.