Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dragon Age II (PC)

Dodatki do Dragon Age II

Dragon Age II: Znak Zabójcy
Dragon Age II: Znak Zabójcy

dodatek do gry11 października 2011

Dodatkowa zawartość cyfrowa do Dragon Age II, drugiej odsłony popularnego cyklu gier RPG w klimatach fantasy stworzonego przez studio BioWare. Dragon Age II: Mark of the Assassin wprowadza kolejną postać, którą da się przyjąć do drużyny. Jest nią elfia zabójczyni o imieniu Tallis, której głosu użyczyła amerykańska aktorka Felicia Day. Wraz z jej pojawieniem się gracz ma sposobność wzięcia udziału w nowej przygodzie, skupiającej się na magicznym relikcie zwanym Heart of the Many. Bohaterowie muszą odnaleźć ten niezwykły przedmiot, co nie jest wcale łatwe, jako że najwyraźniej został on ukryty w posiadłości orlezjańskiego barona. Mark of the Assassin pozwala graczom odwiedzić nieznaną wcześniej lokację, położoną poza miastem Kirkwall, spotkać nowych przeciwników oraz skorzystać z rozszerzonego arsenału broni i innych nowości. Pod względem mechaniki Mark of the Assassin jest w całości oparty na rozwiązaniach oryginalnego Dragon Age II. Mamy więc do czynienia z drużynowym RPG-iem z walką w czasie rzeczywistym i aktywną pauzą.

Dragon Age II: Dziedzictwo
Dragon Age II: Dziedzictwo

dodatek do gry26 lipca 2011

Dodatek DLC do gry Dragon Age II, drugiej odsłony lubianego cyklu RPG w klimatach fantasy od doświadczonego studia BioWare. Dragon Age II: Dziedzictwo to nowa przygoda, którą da się zainicjować w dowolnym momencie głównej kampanii. Rozpoczyna się ona od ataków krasnoludzkiego Kartelu, z niewiadomych przyczyn polującego na członków rodu Hawke’ów, do którego należy główny bohater. Śledztwo zabiera protagonistę wraz z towarzyszami do górskiego więzienia Szarych Strażników, gdzie odkrywa prawdę o swoim ojcu i tożsamości prześladowców, a także stawia czoła najpotężniejszemu ze wszystkich znanych Mrocznych Pomiotów. Prócz wspomnianego więzienia, rozszerzenie wprowadza kilka innych obszarów, w tym rozległe pustkowia. Na swojej drodze spotykamy nowe bestie, m.in. taranujące swych przeciwników bronto czy chowające się za wielkimi tarczami genloki alfa. Oprócz misji głównego wątku Dragon Age II: Dziedzictwo oferuje zadania poboczne oraz nowy komplet zbroi, a także specjalną broń, którą da się personalizować.

Dragon Age II: Książę na wygnaniu
Dragon Age II: Książę na wygnaniu

dodatek do gry8 marca 2011

Pierwszy dodatek DLC do gry Dragon Age II, drugiej odsłony udanego cyklu RPG-ów fantasy, za którego odpowiada doświadczone studio BioWare. Dragon Age II: The Exiled Prince weszło w skład specjalnej Signature Edition, ale można je także kupić osobno. Dodatek pozwala przyłączyć do drużyny Sebastiana Vaela – wygnanego członka szlachetnego rodu i żarliwego wyznawcy Andraste. Gdy tytułowy wygnany książę otrzymuje tragiczną wiadomość o masakrze jego rodziny, postanawia zemścić się na mordercach, w czym może się pomóc mu gracz. Dodatkowy wątek fabularny The Exiled Prince rozgrywa się na przestrzeni wszystkich trzech aktów, zapewniając nowe okazje do eksploracji i posługiwania się niedostępną wcześniej bronią. Sebastian reprezentuje klasę łotrzyka, a jego specjalizacją jest łucznictwo. Co więcej, da się z nim nawiązać romans, o ile gramy postacią kobiecą.

DLC do Dragon Age II

Pakiet wszystkich klas II

cena: 18,00 zł

DLC23 sierpnia 2011

Pakiet trzech dodatków DLC: Rogue Item Pack II, Warrior Item Pack II oraz Mage Item Pack II.

Pakiet maga II

cena: 10,00 zł

DLC23 sierpnia 2011

Drugi pakiet dodatkowych broni, zbroi oraz akcesoriów dla postaci Maga.

Pakiet łotrzyka II

cena: 10,00 zł

DLC23 sierpnia 2011

Drugi pakiet dodatkowych broni, zbroi oraz akcesoriów dla postaci Łotrzyka.

Pakiet wojownika II

cena: 10,00 zł

DLC23 sierpnia 2011

Drugi pakiet dodatkowych broni, zbroi oraz akcesoriów dla postaci Wojownika.

Item Pack Bundle

cena: 18,00 zł

DLC26 kwietnia 2011

Pakiet trzech dodatków DLC: Rogue Item Pack, Warrior Item Pack oraz Mage Item Pack.

Pakiet przedmiotów dla magów

cena: 10,00 zł

DLC26 kwietnia 2011

Pakiet dodatkowych broni, zbroi oraz akcesoriów dla postaci Maga.

Pakiet przedmiotów dla łotrzyków

cena: 10,00 zł

DLC26 kwietnia 2011

Pakiet dodatkowych broni, zbroi oraz akcesoriów dla postaci Łotrzyka.

Pakiet przedmiotów dla wojowników

cena: 10,00 zł

DLC26 kwietnia 2011

Pakiet dodatkowych broni, zbroi oraz akcesoriów dla postaci Wojownika.

Czarne Emporium

cena: 36,00 zł

DLC8 marca 2011

Wprowadza do gry rynek The Black Emporium, pełen przydatnych przedmiotów na sprzedaż.