Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Northgard (PC)

DLC do Northgard

Dodsvagr, Clan of the Rat

cena: 17,99 zł

DLC26 stycznia 2022

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Szczura, czyli nową grywalną frakcję wojowników. Na jej czele stoi Eir, potężna szamanka i bezlitosna wojowniczka. Jest to grupa złożona z wygnańców, gotowych oddać życie za swich pobratymców. Specjalizują się oni w uzdrawianiu. Na polu walki wspiera ich potężne wcielenie Garma. Poza tym klan otrzymuje szereg bonusów startowych.

Brundr & Kaelinn, Clan of the Lynx

cena: 17,99 zł

DLC15 września 2020

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Rysia, czyli nową grywalną frakcję wojowników. Na jej czele stoi Mielikki, Zaklinaczka Bestii. Są to dumni łowcy, których cechują znakomite umiejętności łucznicze i wyjątkowa technika korzystania z przynęt. Na polu walki wspierają ich dwa potężne rysie - Brundr i Kaelinn. Poza tym klan otrzymuje szereg bonusów startowych.

Himminbrjotir, Clan of the Ox

cena: 17,99 zł

DLC29 stycznia 2020

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Wołu, czyli nową grywalną frakcję wojowników. Na jej czele stoi starożytny przywódca Torfin. Grupa nie grzeszy szybkością działania, ale z czasem nabiera potęgi, miażdżąc wrogów. Jednostki są obdarzone szeregiem bonusów, wpływających na siłę, ale i mniejszą liczebność (np. +15 do siły ataku i obrony, 30% bonusu do produkcji itp.).

Lyngbakr, Clan of the Kraken

cena: 17,99 zł

DLC25 lipca 2019

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Krakena, czyli nową grywalną frakcję wojowników. Członkowie tej grupy czczą morskiego stwora, czerpiąc korzyści z jego potęgi. Do ich dyspozycji oddano dwa nowe budynki: The Fishery, pozwalający rybakom produkować żywność, oraz The Hörgr, umożliwiający zamianę wieśniaczek w Norns. Do dyspozycji gracza oddano też nowy surowiec, The Wyrd, pozwalający korzystać ze specjalnych umiejętności.

Svardilfari, Clan of the Horse

cena: 17,99 zł

DLC23 kwietnia 2019

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Konia, czyli nową grywalną frakcję wojowników. Jets to cichy i krzepki lud, któremu przewodzą Brok i Eitria, pełne zapału rodzeństwo. Wszyscy kojarzą go z najlepszymi rzemieślnikami. Do cech charakterystycznych zalicza się fakt, że wodzowie mogą walczyć, wydobywać rudę i produkować, zwykłą kuźnię zastępuje kuźnia Völunda, a mieszkańcy szybciej budują i naprawiają budynki.

Nidhogg, Clan of the Dragon

cena: 17,99 zł

DLC4 grudnia 2018

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Smoka, czyli nową grywalną frakcję wojowników. Członkowie tej grupy osiągają swoje cele dzięki obrzędom ofiarnym (jest to źródłem Esencji Smoka) i niewolnictwu.

Svafnir, Clan of the Snake

cena: 17,99 zł

DLC19 lipca 2018

Dodatek wprowadza do gry tytułowy Klan Węża, czyli nową grywalną frakcję wojowników pod przewodnictwem oszczepniczki imieniem Signy. Członkowie tej grupy za nic mają honor i chwałę. Liczy się dla nich tylko zwycięstwo, dlatego zamiast otwartych konfrontacji na ubitym polu wolą stosowanie podstępu. Dla przykładu, wojownicy potrafią chować się wśród wilków i niedźwiedzi; mogą też atakować wrogów z zaskoczenia i kraść ich wiedzę.