Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 22:56

Oczekiwany tryb trafi do Dune: Spice Wars już wkrótce

Studio Shiro Games zapowiedziało podczas PC Gaming Show 2022, kiedy do Dune: Spice Wars zawita tryb multiplayer. Ujawniło również nową zawartość do Wartales i Northgard.

Przynoszę świetne wieści dla wszystkich osób, które oczekują na tryb multiplayer w grze Dune: Spice Wars. Studio Shiro Games – odpowiedzialne również za Northgard i Wartales – zapowiedziało podczas PC Gaming Show 2022, że aktualizacja dodająca możliwość zabawy online zostanie udostępniona w czerwcu tego roku. Oznacza to, iż ukaże się ona najpóźniej za dwa i pół tygodnia.

Aktualizacje „starych” gier

Z powyższego filmiku dowiecie się również o świeżej zawartości, która trafi wkrótce do Wartales i Northgard. Ten pierwszy tytuł otrzyma tryb kooperacji latem, a drugi – zupełnie nową kampanię dla jednego gracza. Zawierająca ją przepustka ma się ukazać zimą 2022 roku. Jak się pewnie domyślacie – będzie trzeba za nią zapłacić.

Nowe gry

Ponadto na PC Gaming Show 2022 zostały zapowiedziane dwa tytuły produkowane przez inne studia, wydawane przez Shiro Unlimited. Pierwszy z nich to strategia Abyssals, w której celem gracza będzie kolonizacja i przetrwanie w kosmosie. Drugi zaś to horror Decarnation – przyjdzie nam rozwiązywać w nim zagadki, walczyć z budzącymi grozę przeciwnikami oraz eksplorować krainę snów i koszmarów. Obie produkcje mają się ukazać w 2023 roku.

E3 2021