Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 22:43

Arma 4 ma zaoferować lepszą optymalizację

Na PC Gaming Show deweloperzy ze studia Bohemia Interactive obiecali ulepszenia optymalizacji w Arma 4 i Arma Reforger.

Na PC Gaming Show nie mogło zabraknąć studia Bohemia Interactive. Deweloperzy opowiedzieli o swoich najnowszych projektach, czyli Arma Reforger oraz Arma 4, jak również pokazali sporo materiałów z pierwszej z tych produkcji.

  1. Twórcy wytłumaczyli raz jeszcze, że wydane w zeszłym miesiącu Arma Reforger to debiut ich nowej technologii i rozwiązania z tej gry będą fundamentem dla Arma 4.
  2. Arma Reforger zaprojektowano jako produkcję pozwalającą na dalej idące modyfikacje niż Arma 3. Twórcy twierdzą, że fani mogą za pomocą oddanych w ich ręce narzędzi stworzyć zupełnie nową grę na tym silniku. Gracze są w stanie swobodnie zmieniać wiele elementów, które wcześniej były zaprogramowane „na sztywno” i niedostępne dla moderów.
  3. Możemy spodziewać się ulepszeń wydajności, zarówno w Arma Reforger, jak Arma 4, gdyż silnik został zaprojektowany z myślą o współczesnych pecetach, podczas gdy nawet w kodzie Arma 3 pojawiały się elementy pochodzące jeszcze z czasów, gdy większość procesorów była jednordzeniowa.
  4. Twórcy przyznali również, że Arma Reforger wystartowała z wieloma problemami, ale naprawiają je jeden po drugim.
  1. Wielkie mapy i realizm – to studio robi najlepsze gry w swojej kategorii
  2. Oficjana strona Arma Reforger
E3 2021