Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 poradnik Half-Life

Wróć na górę i uruchom drezynę. Zwrotnica jest popsuta, dlatego będziesz zmuszony jechać prosto. Kiedy miniesz skrzyżowanie, usłyszysz odgłosy walki pomiędzy żołnierzami i obcymi stworami. Nie czekaj na zakończenie bitwy, tylko wrzuć najwyższy bieg i pędź do przodu. Po chwili Twój pojazd zatrzyma się przy opuszczonym szlabanie [#243] . Szybko opuść wagon i załatw chowającego się za workami z piaskiem żołnierza. Podejdź do stacjonarnego karabinu maszynowego i użyj go do likwidacji komandosów, przebywających po drugiej stronie toru.

1 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Przeskocz przez szynę i skieruj się do drugiego toru, gdzie przed chwilą przebywali Vortigaunci - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Przeskocz przez szynę i skieruj się do drugiego toru, gdzie przed chwilą przebywali Vortigaunci. Jeśli któryś ze stworów przeżył bitwę, załatw go, a następnie użyj znajdujących się nieopodal schodów [#244] . Idź przed siebie, eliminując kolejnych przeciwników. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do aparatu uzupełniającego energię w kombinezonie [#245] . Biorąc pod uwagę, że w okolicy jest naprawdę gorąco, z pewnością okaże się on bardzo przydatny.

2 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Wróć do miejsca, gdzie zostawiłeś drezynę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Wróć do miejsca, gdzie zostawiłeś drezynę. Znajdująca się tu dźwignia [#246] otwiera szlaban, który pozwoli pojazdowi skierować się w głąb tunelu. Użycie kolejki nie jest jednak konieczne. Dalszą drogę można przebyć również na piechotę, korzystając z korytarza po prawej stronie [#247] . Biorąc pod uwagę, że tory blokowane są przez miny, piesza wędrówka jest nawet wskazana.

3 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Wejdź po schodach na górę i idź przed siebie eliminując wszystkich napotkanych żołnierzy i Vortigauntów - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Wejdź po schodach na górę i idź przed siebie eliminując wszystkich napotkanych żołnierzy i Vortigauntów. Zwiedzaj mijane pomieszczenia w poszukiwaniu łupów. Gdy dotrzesz do mostku przechodzącego nad torem kolejowym, spójrz w dół [#248] . Zobaczysz przylepione do ścian ładunki wybuchowe, na które z pewnością nadziałbyś się, gdybyś podróżował drezyną. Możesz teraz rozwalić miny i wrócić się do pozostawionego wcześniej wagonu, ale naprawdę nie jest to konieczne. Piesza wędrówka jest zdecydowanie korzystniejsza.

4 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Gdy zejdziesz na dół po schodach [#249] , zajrzyj pod te ostatnie z włączoną latarką - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Gdy zejdziesz na dół po schodach [#249] , zajrzyj pod te ostatnie z włączoną latarką. Rozwal ledwo widoczną w mroku skrzynię [#250] , a następnie ukrytą pod nią kratkę wentylacyjną. Wczołgaj się do tunelu i ruszaj naprzód. Na końcu trasy zobaczysz apteczkę, naboje i materiały wybuchowe [#251] . Przez kraty w suficie możesz również pozbyć się z łatwością wrogów, którzy okupują znajdujący się nad Tobą korytarz.

5 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Wydostań się z tunelu i ruszaj w dalszą drogę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Wydostań się z tunelu i ruszaj w dalszą drogę. Po krótkiej wędrówce połączonej z eksterminacją wrogów, dotrzesz do sali, w której kończą się tory [#252] . Zabij wszystkich przebywających tu żołnierzy, a następnie skieruj się do małego korytarza po prawej stronie.

6 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Zabij wszystkich przeciwników i rozwal łomem deski [#254] , które blokują dostępu do małego pomieszczenia - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Zabij wszystkich przeciwników i rozwal łomem deski [#254] , które blokują dostępu do małego pomieszczenia. W środku ukrywa się strażnik - jeśli chcesz możesz poprosić go o towarzystwo w dalszej wędrówce, ale nie ma to większego sensu, gdyż za chwilę ponownie staniesz za sterami drezyny. Po drugiej stronie korytarza znajduje się kolejne pomieszczenie [#255] . Jeśli zniszczysz skrzynie stojące obok automatów z napojami, będziesz mógł użyć aparatu medycznego.

7 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Wyjście na tory chronione jest przez bunkier [#256] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Wyjście na tory chronione jest przez bunkier [#256] . Siedzący w środku żołnierz jest w stanie szybko przenieść Cię na tamten świat, dlatego natychmiast ukryj się za którąś z drewnianych skrzyń i zanim ta zostanie zamieniona w drzazgi, rozwal komandosa wrzucając mu granat przez otwarty dach.

8 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Zlikwidowawszy zagrożenie, spójrz w prawo - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Zlikwidowawszy zagrożenie, spójrz w prawo. Dalsza droga wiedzie przez czerwony właz [#257] , ale zanim się tam skierujesz, wejdź po pochyłym murku na górę. Pod ścianą leży bateria do kombinezonu [#258] . Zabierz ją i zejdź na dół.

9 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Po otwarciu czerwonego włazu zauważysz przylepione do ścian ładunki wybuchowe [#259] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Po otwarciu czerwonego włazu zauważysz przylepione do ścian ładunki wybuchowe [#259] . Zlikwiduj je zachowując bezpieczną odległość, a następnie wejdź do szybu, w którym znajduje się rakieta. Pozbądź się żołnierza stojącego piętro niżej i użyj drabiny, by zejść na dół. Otwórz zlokalizowany tutaj właz [#260] , a Twoim oczom ukaże się kolejna drezyna.

Na razie nie wsiadaj do pociągu, tylko skręć w prawo i odwiedź niewielkie pomieszczenie. W środku znajdziesz apteczkę i amunicję do rewolweru, a gdy obejdziesz pokój dookoła, dostrzeżesz również urządzenie H.E.V. [#261] , regenerujące kombinezon.

10 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Uruchom drezynę i ruszaj naprzód - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Uruchom drezynę i ruszaj naprzód. Skąpany w mroku tunel blokowany jest przez dwa laserowe czujniki [#262] . Jeśli nie chcesz uaktywnić znajdujących się nieopodal wieżyczek strzelniczych, przejedź pod czerwonymi wiązkami, pochylając się.