Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 poradnik Half-Life

Nadszedł czas, aby zająć się wykonaniem zadania. Zanim wkroczysz do silosu, zatrzymaj się i cierpliwie poczekaj, aż stwór uspokoi się. Zachowaj ciszę. Gdy znajdziesz się na metalowej platformie, obróć się w lewo i zwróć uwagę na skrzynie blokujące dostęp do drabiny [#157] . Rzuć w ich kierunku granat i gdy ten ostatni wybuchnie, zejdź na niższy poziom. Gdy potwór ponownie uspokoi się, skorzystaj z odsłoniętej przed chwilą drabiny.

1 - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Zachowując ciszę podejdź do zabarykadowanego przejścia [#158] - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Zachowując ciszę podejdź do zabarykadowanego przejścia [#158] . Rozwal łomem dwie najniżej położone deski i szybko wczołgaj się do korytarza. Znajdziesz się poza zasięgiem stwora, a to oznacza, że chwilowo będziesz całkowicie bezpieczny.

Idź przed siebie i użyj dźwigni, aby otworzyć drzwi [#159] . Zabij stojącego na mostku stwora [#160] , starając się przy tym nie zniszczyć beczek z łatwopalnym materiałem, bo przy okazji rozwalisz metalową platformę i przeprawa na drugą stronę będzie znacznie trudniejsza.

Zanim ruszysz w dalszą drogę, zainteresuj się stojącymi pod ścianą skrzyniami. Ukryto w nich kilka przydatnych przedmiotów. Uzupełniwszy zapasy wejdź w korytarz. Drogowskazem będą wiszące pod sufitem rury: czerwona i niebieska.

2 - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce zobaczysz, że obie rury wpadają do pokoju oznaczonego tabliczką Fuel Room [#161] - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce zobaczysz, że obie rury wpadają do pokoju oznaczonego tabliczką Fuel Room [#161] . Z racji tego, że nie jesteś w stanie sforsować prowadzących do środka drzwi, obróć się i podejdź do znajdującego się po drugiej stronie pomieszczenia zbiornika [#162] . Zeskocz na dół i szybko pozbądź się dwóch Zombie. Gdy przeciwnicy pozostaną wspomnieniem, rozwal kratkę ściekową blokującą dostęp do wyjątkowo długiej drabiny i ostrożnie rozpocznij wędrówkę w dół.

3 - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Trafisz do kanału ściekowego - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Trafisz do kanału ściekowego. Pozostań na brązowej rurze i kieruj się naprzód, uważając by nie spaść do wody. Na skrzyżowaniu [#163] od razu kręć w lewo, ignorując drugą odnogę tunelu, gdyż jest to ślepy zaułek. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do drabiny [#164] . Wejdź na nią, rozwal łomem kratkę blokującą wyjście i wydostań się z kanału.

4 - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Szybko pozbądź się przebywającego w pomieszczeniu Zombie i uzupełnij granaty leżące w małej wnęce po lewej stronie - [Opis przejścia Half-Life] Blast Pit - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie