Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 poradnik Half-Life

Jedź przed siebie, eliminując wszystkich przeciwników. Gdy zobaczysz metalowe drzwi po lewej stronie [#263] , zatrzymaj drezynę i otwórz wrota. W środku znajdziesz amunicję pilnowaną przez wrogie stwory.

1 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Ruszaj w dalszą drogę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Ruszaj w dalszą drogę. Tuż za zakrętem zauważysz żołnierza obsługującego wyrzutnię rakiet [#264] . Chcąc uniknąć śmiercionośnych pocisków, rozwiń maksymalną prędkość. Gdy zbliżysz się do wroga, zastrzel go, a następnie zatrzymaj drezynę tuż obok wyrzutni [#265] . Tunel chroniony jest przez minę, dlatego wycofaj się kilka metrów w tył i zniszcz ładunek z bezpiecznej odległości.

2 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Kiedy zbliżysz się do najbliższego zakrętu, zauważysz kolejną minę [#266] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Kiedy zbliżysz się do najbliższego zakrętu, zauważysz kolejną minę [#266] . Znów wycofaj się do tyłu i pozbądź się chytrze umieszczonego ładunku. Dalsza trasa nie jest już obsadzona tego typu pułapkami, dlatego jedź bez obaw przed siebie i zatrzymaj się dopiero przy opuszczonym w dół szlabanie.

Wysiądź z drezyny i skieruj się w głąb kompleksu opanowanego przez Vortigaunty [#267] . Załatw wszystkich wrogów i ruszaj naprzód. W trakcie wędrówki zauważysz korytarz zastawiony zielonymi skrzyniami [#268] . Zniszcz przylepione do ścian miny i przedrzyj się przez barykadę (metoda skok + kucnięcie).

3 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Wyjdź na górę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Wyjdź na górę. Zlikwiduj wszystkich żołnierzy wroga okupujących piętro, a następnie przesuń dźwignię [#269] na panelu w głębi pomieszczenia. Na ścianie wisi urządzenie H.E.V. Użyj go by uzupełnić energię w kombinezonie.

Zejdź po schodach na dół i skręć w lewo. Twoim oczom ukaże się niewielka stacja z dwoma równoległymi torami [#270] . Najbliżej położona trasa prowadzi do ślepego zaułka (przebywający tam żołnierz będzie próbować Cię zabić, detonując ładunki wybuchowe), dlatego od razu idź do znajdującej się w głębi pomieszczenia drezyny i z jej pomocą wjedź w sąsiedni tunel.

4 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Po krótkiej przejażdżce zatrzymasz się przy opuszczonym szlabanie - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Po krótkiej przejażdżce zatrzymasz się przy opuszczonym szlabanie. Obróć się w prawo i opuść drezynę. Duża sala [#271] wydaje się być opustoszała, ale to tylko pozory. Gdy wejdziesz do niej, natychmiast zostaniesz zaatakowany przez wrogów. Wkrocz do pomieszczenia trzymając się prawej strony i szybko wyrzuć granat w kierunku znajdującego się tutaj bunkra [#272] . Gdy wybuch wyeliminuje obsługującego działo żołnierza, zajmij się pozostałymi wrogami, którzy ukrywają się za skrzyniami.

5 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Wdrap się po niewielkiej drabinie na platformę i skieruj się w pobliże bunkra - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Wdrap się po niewielkiej drabinie na platformę i skieruj się w pobliże bunkra. Zlokalizowana tuż obok dźwignia [#273] pozwoli Ci podnieść szlaban. Zejdź na dół, uruchom drezynę i wjedź w tunel. Po chwili dotrzesz do okrągłej platformy, która pozwala przetransportować wagon na kolejne piętro kompleksu. Na razie jednak nie korzystaj z niej, tylko zatrzymaj pojazd i podejdź do zlokalizowanej tuż obok windy [#274] .

6 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Wrzuć do kabiny materiał wybuchowy (jeśli ich nie posiadasz, to znajdziesz dwie sztuki w stojących obok skrzyniach) i wciśnij przycisk, aby posłać ją na górę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Wrzuć do kabiny materiał wybuchowy (jeśli ich nie posiadasz, to znajdziesz dwie sztuki w stojących obok skrzyniach) i wciśnij przycisk, aby posłać ją na górę. Odpal ładunek przy pomocy detonatora, a następnie zejdź w dół do szybu po kolejny plastik. Wyjdź na górę i ponownie użyj przycisku, tym razem po to, by przywołać z powrotem windę.

7 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Wejdź do kabiny windy i udaj się na górę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Wejdź do kabiny windy i udaj się na górę. W małym pomieszczeniu zobaczysz drabinę [#275] . Wrzuć do otworu kolejny ładunek i gdy ten wyląduje na dnie, zdetonuj go. Pozbędziesz się w ten sposób niewidocznego z tego poziomu żołnierza. Teraz podejdź do drewnianych skrzyń i obróć się w lewo. W znajdującej się naprzeciwko wnęce [#276] leży kilka pocisków do granatnika. Aby dostać się do skrytki, musisz przejść po cieniutkim gzymsie, który biegnie dookoła okrągłego szybu.

8 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Zjedź windą na dół i skieruj pojazd na okrągłą platformę - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Zjedź windą na dół i skieruj pojazd na okrągłą platformę. Po chwili zostaniesz przetransportowany na kolejne piętro. Zwróć uwagę jak w tunelu przesuwają się wyładowania elektryczne [#277] i przejedź na drugą stronę w taki sposób, aby uniknąć porażenia prądem. Posuwaj się ostrożnie naprzód i pod żadnym pozorem nie rozpędzaj drezyny. Tuż za zakrętem zobaczysz przylepione do ściany miny [#278] , które musisz rozwalić z bezpiecznej odległości. Jeśli wejdziesz zbyt szybko w ostry łuk, nie uda Ci się uniknąć pułapki.

9 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Po krótkiej przejażdżce Twoim oczom ukaże się nowa przeszkoda - przesuwane pod sufitem skrzynie [#279] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Po krótkiej przejażdżce Twoim oczom ukaże się nowa przeszkoda - przesuwane pod sufitem skrzynie [#279] . Wykorzystując luki pomiędzy pudłami przepraw się na drugą stronę i szybko pozbądź się dwóch żołnierzy wroga. Zlokalizowana tuż obok dźwignia [#280] pozwoli Ci podnieść w górę kolejny szlaban. Wróć do drezyny i ruszaj naprzód.

Chwilę później znów natkniesz się na skrzynie [#281] . Tym razem pochyl się i spokojnie przejedź pod transportowanymi w powietrzu pudłami. Pod żadnym pozorem nie opuszczaj drezyny. Umieszczone po obu stronach trasy laserowe czujniki uaktywniają wieżyczki strzelnicze, które szybko pozbawią Cię cennej energii.

10 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry
Teraz wjedziesz do długiego tunelu [#282] , na którego końcu przebywa żołnierz obsługujący wyrzutnię rakiet - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 3 - Half-Life - poradnik do gry

Teraz wjedziesz do długiego tunelu [#282] , na którego końcu przebywa żołnierz obsługujący wyrzutnię rakiet. Rozpędź pojazd i pochyl się, by uniknąć śmiercionośnych pocisków. Kiedy dotrzesz w pobliże przeciwnika, załatw go pewnym strzałem z rewolweru.