Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 poradnik Half-Life

Residue Processing

Udało Ci się oszukać śmierć, ale w niczym nie zmienia to faktu, że znajdujesz się w fatalnym położeniu. Twoim jedynym orężem jest w tym momencie łom, a z jego pomocą nie będziesz w stanie poradzić sobie z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Jeśli chcesz przeżyć, musisz znaleźć mocniejsze środki zagłady i to szybko.

Idź przed siebie jedyną dostępną drogą, a po chwili znajdziesz się na tyłach ogromnej fabryki [#341] . Pozbądź się Headcrabów, a następnie podejdź do wysokiego zbiornika z przypiętą drabiną.

1 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Odkręć zawór znajdujący się obok zbiornika [#342] i natychmiast rozpocznij wspinaczkę po drabinie - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Odkręć zawór znajdujący się obok zbiornika [#342] i natychmiast rozpocznij wspinaczkę po drabinie. Gdy znajdziesz się na szczycie konstrukcji, bez wahania skocz w dół na szybko obniżającą się platformę [#343] . Im później to zrobisz, tym więcej energii stracisz podczas upadku.

2 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Poczekaj aż platforma zjedzie na dół i wejdź do skąpanego w mroku tunelu - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Poczekaj aż platforma zjedzie na dół i wejdź do skąpanego w mroku tunelu. Ruszaj naprzód. Na końcu trasy zniszcz łomem blokującą przejście kratę [#344] i wydostań się na zewnątrz. Walczący z Headcrabami strażnik zabije przeciwników i wybiegnie z pomieszczenia. Ruszaj za nim.

Strażnik zostanie pożarty przez jednego z Barnacli. Podnieś pistolet leżący na ziemi [#345] i pozbądź się stworów ochraniających przejście do aparatu medycznego. Użyj apteczki, żeby wyleczyć rany i ruszaj naprzód jedyną dostępną drogą. Obok tablicy z napisem Observation Area zobaczysz klatkę schodową. Zejdź na dół i załatw łomem krzątające się w okolicy Headcraby. Wiszący na ścianie automat H.E.V. pozwoli Ci zregenerować energię w kombinezonie.

3 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Oba przejścia techniczne są w chwili obecnej zamknięte na cztery spusty, dlatego będziesz zmuszony znaleźć inną drogę do następnej części kompleksu - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Oba przejścia techniczne są w chwili obecnej zamknięte na cztery spusty, dlatego będziesz zmuszony znaleźć inną drogę do następnej części kompleksu. Wróć się do pomieszczenia, w którym wyszedłeś z tunelu wentylacyjnego i wejdź po niewielkiej drabinie [#346] na zbiornik z radioaktywną substancją. Skacząc po wystających z cieczy głazach [#347] , przedostań się do małego tunelu, który zlokalizowany jest po drugiej stronie kadzi.

4 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce w ciasnym kanale, trafisz do kolejnego pomieszczenia, gdzie stoi dziewięć kadzi z radioaktywną breją [#348] - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce w ciasnym kanale, trafisz do kolejnego pomieszczenia, gdzie stoi dziewięć kadzi z radioaktywną breją [#348] . Twoim celem jest skąpany w czerwonym świetle tunel po drugiej stronie sali. Aby się tam dostać, musisz przejść po brązowych platformach, które co kilkanaście sekund zanurzają się w zbiornikach z zieloną cieczą. Poobserwuj chwilę jak poruszają się zgniatarki, a potem przedrzyj się do kanału wykonując dwa szybki skoki.

5 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Gdy znajdziesz się w tunelu [#349] , przejdź po lewej rurze do końca trasy, a następnie przeskocz na sąsiednią rurę - ta ostatnia jest w jednym miejscu bardzo skorodowana i może zawalić się pod Twoim ciężarem - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Gdy znajdziesz się w tunelu [#349] , przejdź po lewej rurze do końca trasy, a następnie przeskocz na sąsiednią rurę - ta ostatnia jest w jednym miejscu bardzo skorodowana i może zawalić się pod Twoim ciężarem. Schyl się i pokonaj ostatni odcinek kanału. W ten oto sposób dotrzesz do kolejnego pomieszczenia, w którym składowana jest radioaktywna substancja. Tym razem kadź jest jedna, ale za to większa niż zwykle [#350] .

W tej sali możesz zejść na dół po przypiętej do zbiornika drabinie. Jest to nawet wskazane, jeśli nie masz energii i chcesz ją uzupełnić. Rany leczy automat medyczny wiszący na ścianie [#351] , natomiast kombinezon naprawia znane Ci już urządzenie H.E.V., które zlokalizowane jest za drzwiami oznaczonymi tablicą Maintenance Access.

6 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Użyj drabiny aby ponownie znaleźć się na olbrzymiej kadzi - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Użyj drabiny aby ponownie znaleźć się na olbrzymiej kadzi. Wykorzystując dwa obracające się mieszalniki, skieruj się do kolejnego tunelu. Idź przed siebie, a po chwili dotrzesz do niewielkiego pomieszczenia, gdzie znajduje się kilkanaście drewnianych pudeł. Zniszcz wszystkie skrzynie, pozbieraj zapasy, a następnie wskocz na środkowy taśmociąg [#352] . Po chwili zostaniesz przetransportowany do sali wypełnionej wodą.

Zanurkuj i skieruj się w głąb dużego tunelu. Kiedy zobaczysz przed sobą obracającą się kruszarkę, szybko wypłyń na powierzchnię. Omiń piechotą śmiertelnie niebezpieczną maszynę i znów wskocz do wody [#353] .

7 - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Płyń przed siebie - [Opis przejścia Half-Life] Residue Processing - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Płyń przed siebie. Po chwili natkniesz się na kolejną kruszarkę [#354] , ale tym razem prześwit pomiędzy maszyną a podłogą będzie wystarczająco duży, że bez problemu przepłyniesz pod obracającym się walcem.

Ruszaj naprzód i na najbliższym skrzyżowaniu [#355] skręć w prawo. Dopłyń do końca korytarza i wyjdź na powierzchnię, a Twoim oczom ukażą się wrogowie oraz aparat medyczny. Pierwszych zabij, a za pomocą drugiego zlikwiduj odniesione w trakcie walki rany.