Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 poradnik Half-Life

1 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Kolejną przeszkodą są uszkodzone słupki energetyczne [#283] , które spowodowały mały chaos w tunelu - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Kolejną przeszkodą są uszkodzone słupki energetyczne [#283] , które spowodowały mały chaos w tunelu. Przejedź spokojnie na drugą stronę, cały czas trzymając klawisz odpowiedzialny za kucnięcie (wyładowania elektryczne nie dosięgną Cię, jeśli nie będziesz wystawiać głowy). Minąwszy pułapkę przestaw zwrotnicę [#284] na jazdę prosto i poczekaj cierpliwie, aż dotrzesz do końca trasy.

Dalsza jazda drezyną nie będzie możliwa ze względu na uszkodzoną windę. Okrągła platforma leży roztrzaskana na dnie szybu i za nic nie uda Ci się doprowadzić jej do stanu używalności. Opuść pojazd i skręć w prawo. Podejdź do czerwonej drabiny [#285] i wrzuć w otwór materiał wybuchowy lub granat. Wybuch zniszczy niewidoczne z tego poziomu miny, które blokują dostępu do kolejnej części kompleksu. Teraz zejdź ostrożnie na dół. Gdy znajdziesz się blisko ziemi, oderwij się od drabiny w taki sposób, aby uniknąć kontakt z czujnikiem laserowym [#286] . Przecięcie wiązki pobudzi do życia wieżyczki strzelnicze, które rozmieszczone są w trzech rogach sali ze zdewastowaną platformą.

2 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Zlikwiduj Zombie w małym pomieszczeniu znajdującym się na wprost drabiny - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Zlikwiduj Zombie w małym pomieszczeniu znajdującym się na wprost drabiny. W środku możesz uzupełnić kolekcję granatów, a także podleczyć się za pomocą aparatu medycznego.

Wejdź do dużego tunelu i ostrożnie poruszaj się naprzód. Gdy miniesz zakręt, zaatakują Cię żołnierze wroga. Szybko znajdź schronienie za pudłem, aby uniknąć ostrzału z bunkra [#287] , a następnie przesuwaj się powoli do przodu, cały czas korzystając z osłon. Kiedy uda Ci się dotrzeć do worków z piaskiem, wrzuć granat do bunkra przez dziurę w dachu. Zlikwidowawszy działo zajmij się komandosem w tunelu po prawej i skieruj się w tamtą stronę.

3 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce znajdziesz się wreszcie na powierzchni [#288] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce znajdziesz się wreszcie na powierzchni [#288] . Załatw obu stacjonujących tu żołnierzy i skieruj się do czerwonego włazu w tunelu. Użyj panelu kontrolnego, aby otworzyć wrota [#289] , a następnie powtórz tę samą operację z kolejnym przyciskiem.

4 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Gdy czerwone wrota otworzą się, znajdziesz się tuż obok silosu rakietowego [#290] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Gdy czerwone wrota otworzą się, znajdziesz się tuż obok silosu rakietowego [#290] . Teren jest chroniony przez kilku żołnierzy wroga. Zabij ich za pomocą zgromadzonego arsenału lub użyj karabinu maszynowego stojącego po lewej stronie [#291] . Bez względu na to, w jaki sposób pozbędziesz się przeciwników, po zakończonej walce pozbieraj zapasy i skieruj się do małego budynku.

5 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce dotrzesz do schodów, które zablokowane są przez laserowe czujniki [#292] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce dotrzesz do schodów, które zablokowane są przez laserowe czujniki [#292] . Jeśli przetniesz którąkolwiek z wiązek, zgromadzone na ścianie ładunki wybuchowe zamienią Cię w krwawą miazgę. Do drzwi trzeba dotrzeć innym sposobem.

6 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Tuż obok schodów znajdują się metalowe skrzynie - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Tuż obok schodów znajdują się metalowe skrzynie. Przesuń mniejszą z nich w kierunku tej większej [#293] , a następnie a ich pomocą dostań się na gzyms (wdrapując się korzystaj z metody skok + kucnięcie). Posuwaj się powoli w kierunku drzwi, omijając ładunki wybuchowe z lewej strony [#294] .

Gdy znajdziesz się wreszcie we właściwej części budynku, załatw żołnierzy wroga, a następnie skieruj się do pomieszczenia, którego okna wychodzą bezpośrednio na silos [#295] . Wciśnij czerwony przycisk i cierpliwie poczekaj, aż rakieta kosmiczna wzbije się w powietrze. Gdy operacja zakończy się sukcesem, będziesz mógł wyjść na zewnątrz.

7 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
W budynku znajduje się jeszcze jedno pomieszczenie, gdzie wisi aparat medyczny [#296] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

W budynku znajduje się jeszcze jedno pomieszczenie, gdzie wisi aparat medyczny [#296] . Uzupełnij energię, a następnie wyjdź z budynku i zatrzymaj się na szczycie schodów. Pułapka nadal jest aktywna, dlatego pod żadnym pozorem nie przetnij czerwonych wiązek. Jak ominąć pułapkę? To proste. Obróć się w lewo [#297] i skocz w dół, uważając przy tym, by nie dotknąć pierwszego z laserowych czujników. Teraz swobodnie będziesz mógł przejść na drugą stronę, a potem wyjść na zewnątrz.

8 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Otwórz oba czerwone włazy i gdy znajdziesz się po drugiej stronie barykady, skręć w lewo wprost do dużego tunelu [#298] - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Otwórz oba czerwone włazy i gdy znajdziesz się po drugiej stronie barykady, skręć w lewo wprost do dużego tunelu [#298] . Użyj znajdującej się w środku drabiny [#299] , aby zejść na dół.

9 - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry
Trafisz do niewielkiego magazynu - [Opis przejścia Half-Life] On a Rail - cz. 4 - Half-Life - poradnik do gry

Trafisz do niewielkiego magazynu. Rozwal wszystkie drewniane skrzynie, pozbieraj przedmioty i podejdź do czerwonej drezyny [#300] . Uruchom pojazd i skieruj się w głąb tunelu.